Dominion powraca. Już wkrótce startujemy!

Prace nad Dominionem trwają w najlepsze. Mamy ogromne tempo, które – szczerze mówiąc – bardzo mnie zaskoczyło. Wiele rzeczy dzieje się jednocześnie, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Na starcie chciałem podziękować za wsparcie, które mi okazaliście: jest to bardzo miłe i jednocześnie bardzo zaskakujące – nie spodziewałem się, że tyle osób trzyma kciuki za powodzenie projektu. Mam nadzieję, że razem damy radę wydać Dominiona.

Początek kampanii zbliża się wielkimi krokami, wielu z Was ma sporo pytań, dlatego mam nadzieję, że tym tekstem uda mi się odpowiedzieć chociaż na część z nich.

Post

Najważniejsza sprawa: kampania wystartuje 15 maja o godzinie 15.00. Spodziewam się, że wielu z Was zasiądzie wtedy do komputerów, aby zawalczyć o własny egzemplarz nowego wydania. Pewnie chcielibyście wiedzieć, w związku z tym, ile ta przyjemność będzie kosztować.

Cena sugerowana, w chwili gdy produkt trafi do sprzedaży, wynosić będzie 159,90 zł – myślę, że jest to w naszym kraju standardowa cena jak na grę tej wielkości. W czasie kampanii w serwisie Wspieram.to obowiązywać będą cztery specjalne progi cenowe: 99 zł, 110 zł, 120zł i 129zł, z czego pierwsze trzy stanowią ograniczone pakiety dla “najszybszych”. Ponadto do wszystkich zakupionych na wspieram.to gier wysyłkę oferujemy gratis (paczkomatem, jest to bowiem najmniej uciążliwa dla wszystkich forma transportu).

Na forum gry-planszowe rozgorzała dyskusja na temat nowego tłumaczenia kart i instrukcji. Nie bójcie się – wszystko zostanie przetłumaczone w taki sposób, żeby Was zadowolić. Mówimy to z pełną świadomością trudności postawionego przed nami zadania.

Ostatnia sprawa. Tak jak pisałem wcześniej – celem długofalowym jest rozwijanie linii, a nie wydanie samej podstawki. W związku z tym jestem świadom faktu, że wielu z Was posiada już wersję podstawową oraz czeka na kolejne kampanie. Jak to zwykle bywa wszystko uzależnione będzie od tego czy dobrze pójdzie nam obecna zbiórka oraz jaki będzie poziom sprzedaży.

Dlatego proszę Was wszystkich: wspierajcie nasze starania – czy to finansowo, czy to dobrym słowem oraz polecajcie nas wszystkim Waszym znajomym! Tylko dzięki Wam Dominion ma szanse ponownie zaistnieć na polskim rynku: w nowej, lepszej wersji oraz z licznymi dodatkami!

Na koniec mały kontrolowany przeciek informacji o zbliżającej się kampanii na Wspieram.to 🙂

dominion-progi

 • Rafał

  Witam czemu tylko paczkomat. U mnie najbliżej poczkomat to ok 60 km. Czemu nie ma możliwości wyboru albo zrobić taką dostawę żeby każdy miał możliwość zamówienia. Już wiele projektów nie wsparłem bo był paczkomat:(

  • BGF (ZnadPlanszy.pl)

   Cześć Rafale – tu Piotrek Sobieraj. Wynika to niestety z kalkulacji produktu. W projekcie będzie dostępna inna dostawa w postaci kuriera lub kuriera poczty polskiej, ale niestety za dopłatą.

   • Rafał

    Dzięki za informację

 • Kolja Mi

  Witam. Czy zostanie lekko poprawiona wypraska, tak, żeby pasowały karty wraz z koszulkami? Bo się zastanawiam nad zakoszulkowaniem 🙂

  • BGF (ZnadPlanszy.pl)

   Niestety – jeśli amerykański producent nie poprawił wypraski (a nic o tym nie wiem) – będzie taka sama.