Namiestnik: Udało nam się na więcej niż 100%

Mamy 100% – UDAŁO SIĘ! Ba! Mamy nawet 109% i jeszcze nie kończymy zbiórki… Co ona przyniesie nam dalej? Mam jeszcze trochę celów przed nami – tak naprawdę jesteśmy na wymaganym minimum. Zbiórka idzie dobrze, co nie znaczy, że nie da się poprawić jej tempa. W nadchodzących dniach będzie parę recenzji, m.in. tu na ZnadPlanszy. W Namiestnika będziecie też mogli zagrać na Bialskich Dniach Fantastyki – mamy nadzieję, że taki kontakt z grą pozwoli Wam przekonać się do naszego produktu.

Ostatnio prezentowaliśmy cele – teraz pora na wprowadzenie paru modyfikacji. Jak wiadomo, człowiek jest tylko człowiekiem i może się mylić. W związku z tym, za słuszną radą i sugestią graczy (podziękowania dla użytkowników forum gry-planszowe.pl), notes do punktów oraz koszulki na karty będą dostępne do kupienia jako dodatki w kampanii.

 

Jednocześnie udało się osiągnąć coś nad czym pracowaliśmy w ostatnich dniach z rosyjskim wydawcą. Kart promo jeśli się uda będzie nie 5, a 7 – stąd wprowadzamy również aktualizację w celach kampanii.

Cel 35000

Jednocześnie w tygodniu po zakończeniu kampanii ogłosimy nasz następny tytuł, albo nawet… tytuły!

 • Michał Wróblewski

  Takie moje marzenie żeby wyszła polska wersja Roll For The Galaxy. Da się zrobić? 🙂

  • GamesFactoryPL

   Bardzo ciężka sprawa 🙂 – robiliśmy już wstępną wycenę i na ten moment to nie jest możliwe 🙁

 • Michał Wróblewski

  Szkoda 🙁 Ale może kiedyś się uda.