Mistfall – start kampanii

Święta i Sylwester już za nami – wszystko zjedzone, prezenty rozpakowane, powoli wracamy do rzeczywistości… smutek! Games Factory Publishing stara się jednak dać Wam kolejny powód do świętowania – pod koniec tygodnia,  8 stycznia o godzinie 17, rozpocznie się na wspieram.to kampania naszej kolejnej gry!

Box-3D-small

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (z którymi zapoznać można się  tutaj), rozpoczynającą nowy rok wydawniczy, styczniową premierą będzie gra polskiego autora Błażeja Kubackiego – Mistfall.

Wiemy, wiemy – najpierw konkrety, potem dalsze wyjaśnienia. Kwota, która pozwoli na wydanie polskiej wersji Mistfall wynosi tym razem 25 000 zł. Dzięki będziemy mogli wydać grę w języku polskim. Przygotowaliśmy również wiele celi, które pozwolą doścignąć anglojęzyczną wersję wydaną na Kickstarterze.

 

Ponownie zdecydowaliśmy się na sprawdzoną metodę „Early Bidów” – będą one ograniczone czasowo do 11 stycznia, do godziny 23:59. A co i za ile możecie kupić? Na razie zdradzimy, że będą dwa…. Sama gra Mistfall będzie kosztować 140 zł (SCD 229,90 zł), natomiast gra z dodatkiem Valskyrr 170 zł (SCD dodatku 45 zł). Oprócz tego, będzie można kupić dodatek jako addon za 30 zł – również w EB. Potem cena wzrośnie do 35 zł.

edf0b10401b9c997140c7fae05733fb4_original

A teraz parę słów o grze…

Mistfall to kooperacyjna gra karciana dla 1-4 graczy w wieku 12+. Każdy z graczy kontroluje jednego z czwórki bohaterów: kapłankę światła, tajemniczą czarodziejkę, potężnego wojownika lub sprytnego łotrzyka, by wspólnymi siłami zmierzyć się i pokonać zło zrodzone przez przerażającą Mgłę, która opanowała mroźną krainę Valskyrr. Przemierzając szereg opanowanych przez groźne monstra lokacji gracze przygotowują talię kart prowadzonych przez siebie postaci, reprezentujących potężne przedmioty i umiejętności, aby przygotować się na pokonanie ostatecznego wyzwania. Każda rozgrywka stanowi osobną próbę dla waszej drużyny, dzięki w pełni losowemu rozstawieniu kafelków planszy, kart spotkań oraz misji głównych, a także talii wrogów. Dzięki temu podczas każdej wizyty w świecie Mistfall gracze muszą przyjąć odmienną taktykę i przygotować na szereg niespodzianek, aby osiągnąć wyznaczony cel misji.

Czy starczy wam odwagi? Zbierz drużynę przyjaciół lub wyrusz na samotną wyprawę, aby pokonać zło czające się pośród śniegów Valskyrru w Mistfall – bogatej i wymagającej kooperacyjnej grze karcianej.

a630ab99c68aac830a95ae7aef69e26c_original

Na koniec równie ważna rzecz co ceny – termin dostawy. Przewidujemy, że gra będzie do Was rozsyłana w MAJU 2016 roku !

Mistfall będzie czwartą grą wydaną przez nasze wydawnictwo – wszystkie poprzednie kampanie zakończyły się sukcesem (Dominion, Namiestnik, Roll For The Galaxy), a jedna (Roll) – pobiciem wielu rekordów serwisu Wspieram.to. Liczymy na Wasze wsparcie także w 2016 roku – gry, które dla Was wybraliśmy (a to jeszcze nie koniec), pozwolą – mamy nadzieję – zadowolić Wasze wybredne gusta 🙂

Landing3