Fields of Arle – start kampanii

15 lutego dobiegnie końca kampania Mistfall, a trwać jeszcze będzie Pocket Imperium. Kolejny raz musimy Wam pogratulować – jesteście świetni! Mistfall już dawno się ufundował, a Pocket Imperium już niewiele brakuje. Teraz wystarczy czekać na paczki z nowymi, świeżutkimi grami, pachnącymi jeszcze drukarnią…

…ale rok jeszcze się nie kończy: przed wami kolejny wielki hit, tym razem zaprojektowany przez prawdziwą legendę gier planszowych – Uwe Rosenberga, twórcy Agricoli i Kawerny!

Oto Fields of Arle!

Fields of Arle to rozbudowana gra ekonomiczna dla dwójki lub pojedynczego gracza, w której zarządzać będziemy olbrzymią farmą w znajdującej się we Fryzji Wschodniej (Niemcy) wiosce Arle pod koniec XVIII wieku. Przydziel członków swojej rodziny do ważnych zadań: osuszaj bagna, pracuj w polu i hoduj zwierzęta. Przyswój tajniki farmerskiego fachu: ulepszaj wykorzystywane narzędzia, stawiaj nowe gospodarcze budynki i kupuj nowatorskie maszyny. Wszystko po to, aby przez szereg miesięcy wyprodukować i sprzedać jak najwięcej towarów oraz zarządzać najbardziej rozbudowaną farmą, zdobywając punkty potrzebne na koniec rozgrywki do zdobycia palmy pierwszeństwa i tytułu najważniejszego farmera w regionie.

Arler 3D Box

Gra jest naprawdę piękna i naprawdę olbrzymia – to jeden z naszych najważniejszych projektów. Liczymy, że jeszcze raz pomożecie Games Factory Publishing na przybliżenie kolejnego wspaniałego tytułu polskim graczom.

Kwota 25 000 zł pozwoli na wydrukowanie edycji w najlepszej jakości – tak jak w wersji niemieckiej.

Szykujemy dla was też szereg niespodzianek: jedną z nich jest nowa, jeszcze ładniejsza okładka, aby Fields of Arle stało się chlubą waszej kolekcji!

Oto pakiety, które dla was przygotowaliśmy:

 • Early Bird – 159 zł (ograniczony czasowo: 19 lutego od godziny 15:00 do 22 lutego do 23:59),
 • II nagroda – 165 zł (ograniczona ilościowo: 30 sztuk),
 • III nagroda – 169 zł (nieograniczona).

Przewidujemy również pakiety dla sklepów:

 • 6 sztuki: 950 zł,
 • 12 sztuki: 1850 zł,
 • 24 sztuki: 3600 zł.

Zapraszamy  do wkroczenia w przepiękny świat gier Uwe Rosenberga – w jego najnowszej, najbardziej dopracowanej odsłonie. Przy okazji należy wspomnieć, że Fields of Arle posiada specjalne znaczenie dla jej autora, który urodził się właśnie w tych okolicach i których historię postanowił przybliżyć całemu światu w swojej grze. Bogaty opis tej właśnie kwestii znaleźć będzie można w instrukcji – naprawdę warto zapoznać się z tą wspaniałą opowieścią.

Poważnie – uważamy, że Uwe Rosenberg jest sexy (smart is the new sexy) – tak jak wspieranie naszej inicjatywy!

 

 • kwiatosz

  Zacne ceny!

 • Michał

  Jak na to co będzie w pudełku, to naprawdę fajna cena. Czekam z niecierpliwością!

 • 159 zł? Ja na dzisiejsze “standardy” cenowe, to jest jak za darmo. Jak rok/dwa lata temu narzekałem na ceny, to nawet nie przypuszczałem, że kiedyś napiszę takie zdanie 🙂