Pola Arle – ostatnia prosta

Kiedy piszę ten tekst zostało jedynie 33 godziny do końca kampanii Pól Arle. Kampanii jakże udanej. Osiągnęliśmy 293% (ponad 73 000 zł), a to na pewno jeszcze nie koniec. Za każdym razem zadziwia nas zaangażowanie oraz aktywność graczy. Mamy szczęście, że trafiliśmy na tak zmobilizowaną i aktywną grupę. Chcemy też wierzyć, że wybieramy dobre gry. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprostać zaufaniu jakim nas darzycie.

Kampania zgromadziła ogromną liczbę wspierających, dziesięciu partnerów i niezliczoną ilość osób, która wspiera nas choćby przez udostępnianie postów na portalach społecznościowych. To również dla nas ważne!

Jak zwykle też udało nam się wspólnie osiągnąć wiele celi. Odblokowaliśmy 4 woreczki na elementy gry, dodatkowe naklejki oraz nową, świetnie narysowaną przez Mariusza Gandzela okładkę. Tych, którzy lubią porządek w swoich grach zachęcamy do dokupienia specjalnego organizera.

Wiele osób pyta o instrukcję do Pól Arle – jak tylko będziemy mieć wersję pdf, po skończonej korekcie, możecie się jej spodziewać w sieci. Na ten moment trwają prace grafika i korekty równocześnie. Resztę elementów mamy już przygotowaną i gotową do druku. Wszystko wskazuje, że w maju gry trafią w Wasze ręce!

Jeśli jeszcze nie kupiliście Pól Arle – pamiętajcie – to ostatnie godziny akcji!

W drugiej naszej kampanii – na dodatki Dominiona – jak zwykle w połowie trwania lekki przestój. Jednak to przestój pozorny. My pracujemy pełną parą i już niedługo dostaniecie w swoje ręce poprawioną instrukcję do Dominiona (wersji podstawowej) oraz do Złotego Wieku. Kolejne będziemy systematycznie udostępniać, w miarę postępu prac.

Mamy nadzieję, że Dominion ustanowi nowy, niedościgniony (aż do Mage Warsa… ) rekord Wspieram.to – już teraz mamy 124 000 złotych.

Na koniec propozycja! Kto jest w Krakowie w pierwszy weekend kwietnia niech szuka nas w Hexie – będziemy prezentować dodatki do Dominiona!