“Dominion” powrócił, a nadchodzi… “Viceroy”

Udało się! Wczoraj przed północą skończyła się zbiórka na wydanie nowej edycji Dominiona. Osiągnęliśmy wynik, którego w ogóle się nie spodziewaliśmy – 237% wymaganej kwoty. A to wszystko dzięki Wam i naszym Partnerom. Serdecznie dziękujemy. To jednak nie jest ostatnia dobra wiadomość dzisiejszego dnia. Wczoraj dostaliśmy informację od drukarni, że wszystko idzie zgodnie z planem i gry powinny być do odbioru w 29 tygodniu roku (czyli w połowie lipca). W związku z tym jest duża szansa, że już w lipcu będziecie się cieszyć swoimi egzemplarzami Dominiona.

Dominion-koniec-akcji

Dzięki Wam Games Factory Publishing odniosło swój pierwszy poważny sukces. Ale tak jak obiecaliśmy, nie kończy się na Dominionie. Już wiemy, że na 100% pojawią się dodatki. Które najpierw? Prawdopodobnie poprosimy Was o opinię zanim rozpoczniemy zbiórkę. W każdym razie wiosną 2016 roku powinien pojawić się pierwszy z nich.

Pisaliśmy wcześniej, że linia Dominiona to nie jedyne gry, które mamy w planach. Wielu z Was już czeka na ogłoszenie kolejnej nowości. 7 sierpnia o godzinie 15:00 zaczynamy kolejną zbiórkę na Wspieram.to – grą, którą wydamy będzie…. Hit Essen 2014…

Viceroy 3D box rgb
Gra Viceroy od rosyjskiego wydawnictwa Hobby World. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zawiedziemy Waszego zaufania. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jeszcze w tym roku będziecie mogli cieszyć się swoim egzemplarzami. Tak więc nie kupujcie wersji angielskiej, czekajcie na nasze wydanie! W między czasie pojawi się parę recenzji, które mamy nadzieję, przekonają Was, że warto wesprzeć Viceroya. Obiecujemy, że tym razem pojawi się dużo streach goali wzbogacających grę! A na gwiazdę…. Na gwiazdkę planujemy jeszcze jedną grę – co z tego wyjdzie? Dowiecie się jak tylko uda nam się domknąć wszystkie sprawy z wydawcą.

Jak widzicie nie próżnujemy – plany są ambitne i zamierzamy je zrealizować. Mamy nadzieję, że przylączycie się do nas i razem uda nam się coś pięknego – tak jak w przypadku Dominiona!

Jeszcze raz dzięki za wsparcie!