Steampunk rally- informacje o kampanii (ceny) + cel‏

15 lipca o godzinie 15:00 Games Factory powraca na Wspieram.to. Po uporządkowaniu spraw wydawniczych oraz wysyłek i w oczekiwaniu na przyjazd Dominionów i Wierteł, prezentujemy Wam kolejną grę wydawnictwa Roxley Games: Steampark Rally (tytuł polski w przygotowaniu!).

Poniżej znajdziecie informację o progach! Żeby wydać grę potrzebujemy 18 500 zł. Ale samo wydanie to nie wszystko – przygotowaliśmy dla Was sporo dodatków, które będziemy systematycznie ujawniać w ciągu najbliższego tygodnia!

Nagrody

Trzy powody dla których warto kupić Steampark Rally?

  1. Prostota (rozgrywanie tury jest banalnie proste; tak proste, że akcje wykonujemy symultanicznie: draftujemy karty, odprowadzamy parę z naszych maszyn, kontynuujemy wyścig, zbieramy obrażenia i… jedziemy dalej),
  2. Niski próg wejścia
  3. Szybkość rozgrywki i jej dobre wyważenie: Steampunk Rally to w końcu gra o wielkim wyścigu – wszystko dzieje się bardzo szybko, sytuacja zmienia się z tury na turę i do samego końca nie wiadomo, kto zostanie mistrzem wynalazków i zwycięzcą turnieju. Nie żartujemy: wszystko dzieje się NAPRAWDĘ szybko , a w grze może brać udział do 8 graczy przy czasie rozgrywki do jednej godziny!

STEAMPUNK RALLY BOX new 3D