„Turysta w Rzymie”. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu

Już wkrótce ruszy kampania na wspieram.to polskiej autorskiej gry „Turysta w Rzymie”. Gracz wciela się w Turystę, który przyjeżdża do Rzymu. Zadaniem Gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez budowanie swojej trasy turystycznej. Aby zdobyć jak najwięcej punktów Gracz musi tak zaplanować swoją trasę, aby po drodze odwiedzić najcenniejsze zabytki Rzymu. Między obiektami turystycznymi można przemieszczać się metrem, rowerem, autostopem, pieszo lub autobusem. Należy też pamiętać, że trzeba liczyć się z czasem.

Gra ma charakter strategiczny jak i edukacyjny. Grając w „Turystę w Rzymie” poznajemy stolicę Włoch. Na planszy możemy znaleźć 36 zabytków Rzymu, do których dołączone są karty ze szczegółowym opisem tych miejsc.

Gra charakteryzuje się prostymi zasadami i emocjonującą rozgrywką. Będąc „Turystą w Rzymie” trzeba często zmieniać swój plan działania i wykazać się dużym sprytem aby przechytrzyć innych Turystów.

„Turysta w Rzymie” to przedsięwzięcie w 100% polskie. Nie zawsze warto oszczędzać na jakości czy terminach wydruków więc wybraliśmy polskiego grafika oraz polską drukarnię – liczymy, że to docenicie!

Nad  tworzeniem gry pracowaliśmy ponad pół roku. Na chwilę obecną mamy gotowy projekt całej gry, zakupione drewniane pionki oraz przygotowane pliki do druku. Sam wydruk i jego ilość zależy od Was. Czy zaufacie nam jeszcze przed wprowadzeniem gry na rynek?

Informacje o grze:

  • Tytuł: Turysta w Rzymie,
  • Autor: Monika Baron,
  • Liczba graczy: 2 – 5,
  • Wiek graczy: od 8 lat,
  • Typ gry: Gra familijna,
  • Wydawnictwo: Haraka Paka.

 

 

0 Udostępnień