Najeźdźcy z północy. Czekasz na dodatki?

Nie wiem jak Wy, ale my czujemy energię zbliżającej się wiosny. Niedawno zakończyliśmy sukcesem kampanię “Vikings Gone Wild” i realizujemy dostawę “Dominiona Imperium”. W weekend  Bartek z Piotrkiem lecą na targi Gama Trade Show do USA. Jednocześnie pracujemy nad kolejną kampanią. Zgodnie z tym co zawsze obiecujemy – jeśli wersja podstawowa gry dobrze się sprzedaje to wydamy dodatki. Tak właśnie jest  z “Najeźdźcami z północy“.

Obecnie trwa na kickstarterze kampania dwóch dodatków “Pola Chwały” i “Hala Bohaterów“. My na Wspieram.to wystartujemy 3 kwietnia 31 marca 2017 roku. Kampania będzie testem nowego, 21 dniowego formatu (koniec: 21.04 20.04). Będzie również tożsamą z tym co dostają ludzie na kickstarterze. Dostawa jest przewidziana na grudzień 2017 rok. Jest to termin dość odległy, ale produkcja wszystkich wersji językowych będzie równoczesna i zlecona w tej samej fabryce co gra podstawowa.

Jeśli chodzi o ceny i nagrody – ujawnimy je na tydzień przed kampanią. Najważniejsze jednak zdradzimy od razy. W związku na wspólną produkcję i relatywnie niewysoką cenę rozszerzeń na wspieram.to dodatki będą do zakupu w „pakiecie” – nie będzie możliwości zakupu dodatku- wyłącznie kompletami. Zaręczamy, że cena będzie na tyle atrakcyjna, że pozwoli to skompensować tę niedogodność.

Nie będziecie kupować przysłowiowego kota w worku, bo od początku kampanii, będą dostępne przetłumaczone instrukcje obu dodatków.

Poniżej kilka grafik z akcji na Kickstarterze: