Roll Player: Potwory i Sługusy (patronat medialny)

Wydając grę “Roll Player” obiecaliśmy, że postaramy się wydać również dodatek do tej emocjonującej gry łączącej klimat towarzyszący grom RPG oraz grom kościanym. Nadszedł czas na dotrzymanie słowa. Już jutro (11 maja br, o godz, 12:00) na platformie Wspieram.to startuje akcja związana wydaniem wspomnianego dodatku “Roll Player: Potwory i Sługusy“. Poniżej znajdziecie informacje o samym dodatku (od nas i recenzentów) oraz celów, nagród i oczywiście cen. Zapraszamy do lektury, a jutro o wsparcia. Już teraz dziękujemy. 🙂

Wezwanie do broni! Potwór terroryzuje wioski w całym królestwie, pozostawiając po sobie tylko śmierć i zniszczenie. Król wzywa wszystkich poszukiwaczy przygód by powrócili do stolicy i przygotowali plan uwolnienia królestwa od niebezpieczeństwa.

Roll Player w podstawowej wersji kończy się na stworzeniu postaci i podliczeniu gwiazdek reputacji. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięża. Rozszerzając grę o dodatek Potwory i Sługusy czeka Was jeszcze trudna walka z jednym z sześciu wymagających Potworów.

Co poza ostatecznym starciem oferuje rozszerzenie:

 • Nowe kości:
  – dodatkowe kości atrybutów (po jednej w każdym kolorze),
  – nowe kości wzmocnienia (przezroczyste, nie dają premii za kolor klasy, ale posiadają wartości 3-8 więc ułatwią Wam realizację celów atrybutów).
  – teraz kości będą służyć nie tylko do budowania postaci. Do dyspozycji dostajecie bowiem 25 kości Walki – służących do walki z Potworami i Sługusami.
 • Nowe karty Rynku – nowe umiejętności, cechy i broń, ale nie tylko. Pojawią się starożytne zaklęcia – Zwoje to zupełnie nowy rodzaj kart rynku. Działają zaraz po wykupieniu i oferują potężne wzmocnienia i premie. A może przyda Wam się Plecak, w którym będziecie mogli przechować zbierane kostki i ułożyć je później na Swojej Karcie Postaci.
 • Polowanie na Sługusy, za które otrzymasz doświadczenie, honor i ważne informacje, które pomogą w nadchodzącej walce z Potworami.
 • Karty Przygody – dowiesz się jakie są najsłabsze punkty Potwora, z którym będziesz musiał się zmierzyć na koniec gry, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo.
 • Znaczniki doświadczenia i Dziennik Bohatera – teraz rozwijanie postaci sprawi jeszcze więcej frajdy – szykuje się prawdziwy RPG, za zdobyte doświadczenie będziecie mogli na przykład wynająć najemników do pomocy 🙂
 • 12 nowych klas i 5 nowych ras oraz rozgrywkę dla piątego gracza.

Poniżej znajdziecie opinie dwóch recenzentów ZnadPlanszy.pl na temat naszego dodatku.

Gambit: “Roll Player: Monsters & Minions – wideorecenzja”

Tycjan: “Roll Player. Roll Player: Monsters & Minions. Stworzyłeś już bohatera? To teraz nim walcz! “


W pudełku znajdziecie:

Cele:

Celem projektu jest wydanie polskiej edycji Roll Player: Potwory i Sługusy, w najlepszej możliwej jakości. Na ten cel potrzebujemy 40 000 zł. 

Nagrody:

Ceny szczegółowo:

 • EARLY BIRD – limit czasowy do 18.05 – Potwory i Sługusy – 129 zł (paczkomat gratis),
 • EARLY BIRD – Pełna wersja 2 w 1 – limit czasowy do 18.05 – Roll Player + Potwory i Sługusy – 274 zł (145 podstawka + 129 zł rozszerzenie) (paczkomat gratis),
 • Pakiet z limitowaną liczbą sztuk – 21 szt. – Potwory i Sługusy – 139 zł (paczkomat gratis),
 • Pakiet z limitowaną liczbą sztuk – Pełna wersja 2 w 1 – 21 szt. – Roll Player + Potwory i Sługusy – 289 zł (paczkomat gratis),
 • Pakiet standard – bez ograniczeń – Potwory i Sługusy – 149 zł (paczkomat gratis),
 • Pakiet standard – Pełna wersja 2 w 1 – bez ograniczeń – Roll Player + Potwory i Sługusy – 299 zł (paczkomat gratis),
 • Dwupak – bez ograniczeń – Potwory i Sługusy – 250 zł (paczkomat gratis).

To tyle. Teraz liczymy na Was. 🙂