Page Quest: Mythical Artifacts – Nowy projekt od Board&Dice już na Kickstarterze

No i stało się… Ruszyliśmy z naszym nowym projektem na Kickstarterze! Tym razem zapraszamy Was do zapoznania się z grą Page Quest: Sezon 1. A dokładniej rzecz ujmując Page Quest: Mythical Artifacts

W pierwszym sezonie Page Quest, możecie wcielić się w jednego z trzech dostępnych bohaterów, pracujących dla rządowej agencji A.R.P.A, której cel istnienia (w przybliżeniu) to gromadzenie i ratowanie mitycznych artefaktów, które ludzkość uważa za zaginione lub przynajmniej na tyle nieprawdopodobne, że na pewno należące do lokalnych legend i mitów.

“Standardowy” przebieg projektu, a więc osiągnięcie podstawowego finansowania, pozwoli nam na dostarczenie Wam:

Ale to zdecydowanie nie wszystko! W projekcie dostępne są cele dodatkowe (Stretch Goals) oraz cele dla aktywności w Social Media (Social Media Goals), które pozwolą nam na udostępnienie Wam dodatkowych treści, a czas trwania pierwszego sezonu Page Quest, wydłuży nawet do 9 miesięcy.

Jak więc widzicie, chcemy Wam zaproponować produkt, który nazwaliśmy planszówkowym serialem, a Wy możecie wesprzeć stworzenie sezonu pierwszego! Cel jaki nam przyświecał w tym projekcie to przed wszystkim: ciekawa historia + prostota przygotowania. Tak więc, wszystkie treści Page Quest otrzymacie w formacie Print and Play, gotowe do szybkiego wydruku, bez konieczności żmudnego wycinania, czy długiego przygotowywania contentu. 

Zobaczcie jak wyglądać będzie schemat publikacji:

Już po ufundowaniu naszego projektu w ten sam dzień otrzymacie pierwszą teczkę, opisującą misję jaką przyjdzie wykonywać graczom w pierwszym odcinku naszej przygody, następnie raz w miesiącu otrzymywać będziecie kolejne treści, takie jak teczki przygód, narzędzia i gadżety pomagające realizować Wasze wyprawy, jak i nowe przygody, będące kolejnymi odcinkami.

Nietypowość naszego projektu jest właśnie związana z zasadami dostarczania naszego produktu – już pierwszy grywalny content otrzymacie w tydzień po zakończeniu projektu powodzeniem. Nie będziecie musieli czekać miesiącami na dostarczenie gry, a model który wybraliśmy, pozwoli Wam na cieszenie się treściami przez długi czas.

Nigdy nie ukrywaliśmy, że protoplastą gry Page Quest, jest bardzo popularna na BoardGameGeek, gra A4 Quest. Co więcej, my sami nazywamy A4 Quest’a swego rodzaju odcinkiem pilotażowym, który wprowadzi Was w zasady i mechaniki Page Quest. Natomiast jak to z odcinkami pilotażowymi jest, tak i w tym przypadku A4 Quest nie zdradza w pełni smaczków Page Questa. Przede wszystkim wprowadziliśmy:

  • model podejmowania decyzji,
  • rozwoju postaci,
  • ewolucji postaci pomiędzy odcinkami,
  • a także ciekawego “story” jakim okraszona zostanie każda przygoda…

Jako, że Page Quest jest mocno związany z A4 Quest, chcemy również w ramach naszej akcji,  umożliwić Wam otrzymanie profesjonalnie wydrukowany egzemplarz gry A4 Quest (dostępny tyko w wersji angielskiej) wraz z subskrypcją gry Page Quest wydawanej w formacie Pint and Play (gra dostępna w polskiej wersji językowej)

W ramach wszystkich nagród jakie znajdziecie w naszym projekcie, do najważniejszych należą:

Koszty wysyłki: kurierem na terenie Polski to około 5 dolarów.

Wszystko co mogliście przeczytać w tym artykule, to jedynie część materiałów jakie dla Was przygotowaliśmy, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę naszego projektu [LINK]

No i oczywiście prosimy o Wasze wsparcie! Bez Was ten nietypowy projekt na pewno się nie powiedzie!

A… Pamiętajcie również, że WSZYSTKIE cele dodatkowe jakie uda nam się osiągnąć, będą stanowiły tzw. Kickstarter exclusive, co oznacza, że gra w takim kształcie jak na Kickstarterze nie będzie już do kupienia, czy dostania w formie subskrypcji… Dlatego nie zwlekajcie i pomóżcie nam wprowadzić “coś nowego” do naszego hobby.