Peny Dreadfun: Duchy, Demony, Dickensy. Polska instrukcja oraz cele i nagrody kampanii. To już jutro!

Start kampanii PENNY DREADFUN: Duchy, Demony, Dickensy zbliża się wielkimi krokami, więc pora trochę przybliżyć światu jej treść i czego można będzie się spodziewać już w poniedziałek 12 marca o godzinie 12:00!

Zaczynając od celów, podstawowy z nich wynosi 36000 zł – taka suma jest potrzebna do realizacji samego projektu, jednak autorzy mają dużo ambitnych planów, jeśli chodzi o dodatkowe cele, które chcieliby osiągnąć. Pierwszy z nich, wynoszący 38500 zł, oferuje 2 dodatkowych towarzyszy (Pana Darcy’ego, nieśmiertelnego demona oraz Emily Brontë) wraz z 3 powiązanymi z nimi kartami: questem od ducha Jane Austen, przeciwnikiem – Zombie kółko literackie – oraz kartą zdarzenia.

Następny cel, 41000 zł, odblokowuje pierwszy z dodatków: kubek z nadrukiem z motywem z gry. Kolejny, 44000 zł, to dwie dodatkowe, ręcznie ilustrowane, malarskie karty-plansze, objaśniające działanie pól Burdelu i Magicznego sklepu; umieszczone obok mapy gry sprawią, że rozgrywka stanie się jeszcze bardziej barwna. Poza powyższymi celami, autorzy mają jeszcze w planach kolejne dodatkowe karty (towarzyszy, questów, a nawet grywalnych postaci), konkursy oraz wiele innych.

Przechodząc do nagród, należy najpierw wspomnieć o nagrodzie podstawowej, noszącej wdzięczną nazwę „Cheers”. Jest to nagroda dla osób, które wpłacą na PENNY DREADFUN złotówkę, za co otrzymają gorące podziękowania od twórców, zarówno mejlem, jak i na samym fanpage’u gry – bo przecież każda złotówka się liczy, w myśl starego przysłowia „grosz do grosza”. Próg następny, „Darling”, wynoszący 10 złotych, oferuje podziękowania oraz zestaw 5 tapet z ilustracjami z gry na komputery desktopowe.

Następna nagroda oferuje już egzemplarz gry. „Sir Early Bird”, wynosząca 159 złotych, będzie dostępna przez pierwsze 48h, a osoby wybierające tę nagrodę otrzymają poprzednie nagrody, wszystkie odblokowane cele kampanii (nowe karty etc.) oraz, naturalnie, egzemplarz gry PENNY DREAFUN: Duchy, Demony, Dickensy. Jako że cena detaliczna gry poza wspieram.to będzie wynosiła 219 złotych, wspierający oszczędzają 60 zł, a przesyłka do paczkomatów InPostu jest wliczona w cenę!

„Splendid!”, to nagroda podstawowa, jeśli chodzi o zakup samej gry. Oferuje to samo, co „Sir Early Bird”, ale jest dostępna przez cały czas trwania kampanii w cenie 189 złotych. Wspierający oszczędzają wówczas 30 złotych względem ceny detalicznej.

Dla wielu osób najbardziej intrygująca może się jednak okazać następna nagroda, czyli „Oh, blimey!”. Za 289 zł wspierający otrzymają wszystko to, co oferują poprzednie nagrody, oraz portret wykonany na podstawie przesłanego zdjęcia i umieszczony na grywalnej karcie postaci! Jako że jest to nagroda ekskluzywna i wymagająca dużo pracy, oferta ogranicza się 5 sztuk, stąd też warto się pospieszyć, jeśli ktoś chciałby zobaczyć, jak wyglądałby jako jeden z wiktoriańskich bohaterów gry.

Ostatnia nagroda, „Indubitably”, zgodnie z nazwą niewątpliwie kusząca, kosztuje 358 złotych i oferuje wspierającym dwie sztuki gry (oraz wszystkie pozostałe nagrody – prócz portretów). Osoby, które zdecydują się na tę nagrodę, oszczędzają aż 80 złotych względem ceny detalicznej!

Jeśli ktoś chciałby zapoznać się dokładniej z PENNY DREADFUN przed startem kampanii, warto zapoznać się z polską instrukcją do gry, która prezentuje wszystkie zasady i mechaniki, jak również przybliża czytelnikom postacie, w które będzie można się wcielić w trakcie rozgrywki.

Na koniec warto wspomnieć o tzw. Facebook challenges, które za polubienia fanpage’u oraz udostępnienia oferują wspierającym nowe karty, wśród których definitywnie wyróżnia się Koń na białym rycerzu – karta towarzysza równie intrygująca, co tajemnicza.

Tym samym zapraszamy 12 marca o 12:00 na stronę kampanii PENNY DREADFUN: Duchy, Demony, Dickensy na wspieram.to!