Co się odwlecze, to nie uciecze… “Spartakus”, “Not Alone”

Po krótkiej przerwie powracamy z garścią informacji z obozu Games Factory Publishing. Wieści wydawnicze, ale nie tylko… zresztą przekonajcie się sami, ale tytuł chyba mówi już wszystko 😉

Można nas było spotkać na targach Książki w Krakowie (foto) oraz w miniony weekend w Lublinie na Falkonie (foto). Dziękujemy wszystkim za dobre słowa! Dobrze wiedzieć, że ciężka praca nie idzie na marne.

12
Właśnie o tej ciężkiej pracy parę słów więcej. Kończy się kampania “Dominion: Imperium”, a dzięki Waszemu wsparciu osiągnęliśmy na ten moment blisko 200% potrzebnej kwoty! Fantastyczny wynik! A może się jeszcze poprawić. Niezdecydowanych zapraszamy na:

A teraz tego pora na dwa ważne ogłoszenia 🙂

spartakus

 

Pracowaliśmy, rozmawialiśmy długo i jak się okazało owocnie. Możemy z radością ogłosić, że 10 listopada ruszy kampania “Spartakusa“.

Jednak będzie ona miała pewne ograniczenia. Do zakupienia będą jedynie gra podstawowa oraz dodatki. A celem oprócz wydania gry będą karty promocyjne. Niestety umowa licencyjna z właścicielem praw do gry jest tak zbudowana, że nie istnieje żaden sposób na dodatkowe cele. Wiemy, że komplikuje to trochę sytuację, ale niemniej jednak zainteresowanie Spartakusem jest tak ogromne, iż postanowiliśmy gry wydać. Bardzo nam na tym zależy!

ja_lustrozawartosc-grynagrody-web

Kolejnym ogłoszeniem jest nowy tytuł wydawnictwa, gra naszego partnera Geek Attitude Games: “Not Alone“.

Not Alone to asymetryczna gra karciana, w której jedna osoba wciela się w rolę ścigającej rozbitków Planety. Jest XXV wiek, gracze są rozbitkami intergalaktycznej misji, która rozbija się na mrocznej planecie Artemia. Nagle okazuje się, że nie są na niej sami…

“Not Alone” to ogromna doza zabawy, to gra blefu i przewidywania ruchów przeciwnika. Jednym z jej podstawowych atutów jest możliwość grania aż do 7 osób oraz krótka, dynamiczna rozgrywka z elementami deckbuildingu.

Profil gry na BGG…

notalone

0 Udostępnień