100% na wspieram.to – wydamy “TOP Kitchen”!

Udało się! Uzbieraliśmy 100% zakładanej kwoty w kampanii na wspieram.to! Oklaski, szampan, radość i szaleństwo. A to wszystko dzięki WAM – wspierającym, jesteście świetni! Dziękujemy, że nam zaufaliście i uwierzyliście w projekt.

Oznacza to dwie rzeczy. Pierwsze – wydajemy TOP Kitchen. Drugie – zakładamy własne wydawnictwo gier planszowych! Tak, naszym celem dodatkowym w przypadku osiągnięcia 100% zakładanej w kampanii było założenie wydawnictwa – i stało się. Niniejszym prezentujemy – Quantum Games.

Pod tą nazwą będziemy wydawać grę TOP Kitchen oraz inne przyszłe projekty, które z biegiem czasu będziemy prezentować. Mamy nadzieję, że nasza siedziba w centralnej Polsce – w Łodzi, pozwoli nam być blisko Was i dostarczać nam gry, które cieszyć się będą dobrą opinią planszówkowej społeczności.

Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku, na którym będziemy publikować wszelkie informacje i nowości dotyczące wydawnictwa Quantum Games oraz jego pierwszego dziecka – kulinarnej gry planszowej TOP Kitchen.

quantum-znadplanszy

Sama kampania TOP Kitchen trwa do środy 12 października, mamy więc jeszcze trochę czasu na odblokowanie pozostałych celów i sprawienie, że wszystkie egzemplarze z grą będę jeszcze ciekawsze.

Przypominamy iż cele dodatkowe to: karty pomocy dla każdego gracza, mini dodatek “polskie smaki” z kartą przypraw i czterema kartami menu, zastąpienie klasycznych sześciennych znaczników gracza meeplami w kształcie czapek szefów kuchni, a także broszura z przepisami na wybrane potrawy występujące w grze. Informujcie znajomych i zapraszajcie na Wspieram.to!

2-cel3a-cel4a-cel5-cel7dde097e5b52dfdd54c93a7064307aee