Kampania TOP Kitchen, czyli co smakowitego znajdziecie na wspieram.to

Wystartowała kampania kulinarnej gry TOP Kitchen na portalu wspieram.to. Wśród nagród dla wpłacających można znaleźć samą planszówkę oraz parę ciekawych dodatków. Kampania potrwa do 12 października, a jej celem podstawowym jest uzbieranie 30 000 zł. Zobaczcie w jakich cenach dostaniecie samą grę i jakie dodatki przygotowali autorzy projektu.

Menu degustacyjne, czyli limitowane oferty

Dla pierwszych wspierających cena TOP Kitchen wynosi 135 zł – jest to oferta ograniczona czasowo, z której warto skorzystać. Early bird obowiązuje przez tydzień, czyli do 19.09.2016, do godz. 12:00. Po tym czasie odblokuje się nagroda w cenie 144 zł za grę – dostępna dla 30 osób.

Danie główne, czyli stałe oferty

Pozostałe pakiety z grami będą dostępne za 149zł. Ciekawą opcją jest też dostępny od początku zestaw trzech egzemplarzy gry za 387 zł, cena jednego pudełka w tym zestawie wynosi zatem 129 zł.

Smakowite przystawki, czyli nagrody dodatkowe

Dla wspierających przygotowano również mniejsze nagrody i dodatki, które ciekawie uzupełniają ofertę. Pierwszym jest zestaw czterech podstawek na karty za 25 zł. Są to podstawki wykonane z akrylu, uniwersalne (bez logo), przezroczyste – które z pewnością przydadzą się do wielu różnych gier. Drugą z nagród jest stylowy fartuch kuchenny z logo TOP Kitchen. Brązowy fartuch z praktyczną kieszonką z przodu można zdobyć za wsparcie na poziomie 45 zł. Obie nagrody będą darmowo wysyłane listem do wspierających lub dołączane do paczek z grą.

Szef kuchni poleca, czyli cele kampanii

Podstawowym celem kampanii jest wydanie gry planszowej TOP Kitchen, a im więcej funduszy uda się zebrać, tym bogatsze będzie wydanie gry. I tak po przekroczeniu progu 32 000 zł do pudełka zostaną dołożone 4 karty pomocy zawierające skrót zasad dla każdego z graczy. Jeżeli zaś uzbiera się co najmniej 35 000 zł, wszyscy wspierający otrzymają także mini dodatek “Polskie dania” zawierający 4 bonusowe karty potraw i jedną kartę przyprawy.

Po przekroczeniu progu 40 000 zł zwykłe drewniane znaczniki w kolorach graczy zostaną zastąpione meeplami w kształcie czapki szefa kuchni (8 sztuk, po 2 w 4 kolorach graczy). Ostatni z ujawnionych progów to 45 000 zł, po osiągnięciu którego zostanie wydana dodatkowa broszura zawierająca przepisy kulinarne na wybrane potrawy z talii menu z gry. Po przekroczeniu tego progu zostaną także zaprezentowane kolejne cele do osiągnięcia.

baner

Wypieki, czyli czas realizacji i wysyłka

Każda z nagród zawiera darmową wysyłkę paczkomatem lub listem. Jednak przewidziano również dwie dodatkowe formy wysyłki. Za dostawę kurierem dopłacicie tylko 6 zł, a za paczkę pocztową 7 zł. Zakładany czas premiery TOP Kitchen to grudzień 2016/styczeń 2017. Autorzy będą się jednak starali, aby do wspierających gra dotarła jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Możesz wesprzeć dając więcej

Każda nagroda ma określoną cenę minimalną, ale warto pamiętać, że jeśli projekt Wam się podoba i chcecie zwiększyć szansę na jego realizację, to zawsze możecie wpłacić więcej. O złotówkę, o 10 zł, o 100 zł… – to już zależy wyłącznie od Waszych decyzji. Można również łączyć nagrody i wybrać ich kilka. Warto także powiedzieć o projekcie znajomym czy rodzinie – zarówno planszówkowiczom jak i miłośnikom kuchni.

Nawet jeśli TOP Kitchen to nie Wasz temat, to możecie wesprzeć autorów w realizacji pomysłu wybierając praktyczne nagrody lub dokonując symbolicznej wpłaty 10 zł i w ten sposób okazując wsparcie. To polski niezależny autorski projekt, to czy dostanie swoją szansę jest w Waszych rękach.

zawartosc-pudelka

Więcej informacji

Poprzednie wpisy o TOP Kitchen znajdziecie tutaj:

 

celenagrody

0 Udostępnień