“Orlean: Inwazja” i “Orlean: Handel i Intryga”. Na te dodatki czekacie (patronat medialny)

W lutym dzięki udanej kampanii na Wspieram.to wydaliśmy “Orlean“. Gra jest w czołówce gier serwisu BoardGameGeek. Obecnie zajmuje 22 miejsce gier strategicznych i 31 miejsce w rankingu najlepszych gier. Gra cieszy się w Europie i na świecie niesłabnącym powodzeniem, realizowane są już kolejne dodruki, a społeczność graczy tworzy własne scenariusze. W nadchodzącej kampanii na Wspieram.to zachęcamy Was tym razem do wsparcia dodatków: “Orlean: Inwazja” oraz “Orlean: Handel i Intryga“.

Orlean: Inwazja

Po wielu latach pokoju i dostatku, Olrean musi zmierzyć się z nadchodzącą zawieruchą. Najeźdźcy zagrażają miastu! Nadszedł czas, by porzucić spory i połączyć siły, by bronić Orleanu…

Odkryj zupełnie nowy świat tej popularnej gry i zmierz się aż z 6 nowymi regrywalnymi scenariuszami!

Orlean: Handel i Intryga

Inwazja została szczęśliwie powstrzymana. Nadszedł czas, by znów zadbać o rozwój kraju. Każdy jednak ma inne cele i priorytety. Uważaj! Intrygi i szpiedzy będą na  porządku dziennym. Sam zobacz do czego jesteś zdolny, by wyeliminować konkurencję.

Te dwa modułowe dodatki zawierają scenariusze dla od jednego do pięciu graczy. Rywalizacja, kooperacja, wyścig, nowe wyzwania i wydarzenia…

Już niedługo zdradzimy Wam więcej szczegółów, udostępnimy także  instrukcje do każdego z dodatków.

Kampania będzie trwała od 10 kwietnia do 8 maja, a podczas jej trwania będzie można wesprzeć każdy dodatek z osobna lub w pakiecie.

 

 

0 Udostępnień