Zbuduj swój własny Orlean (patronat medialny)

Już o godzinie 12:00, 22 sierpnia na wspieram.to/orlean będziecie mieli szansę wesprzeć jedną z najbardziej wyjątkowych gier strategicznych. Orlean jest 22. na liście gier strategicznych i obecnie sięga 40. miejsca najlepszych gier na świecie. Dodatkowo został nominowany do prestiżowej nagrody „Кennerspiel des Jahres 2015”!

Od dziś również Wy możecie wybudować swój własny Orlean!

25K

Gra Reinera Stockhausena jest wyjątkowa pod każdym względem. Zbalansowana rozgrywka gwarantuje zabawę dla 2 do 4 graczy. Podczas kampanii będzie możliwy zakup dodatku dla 5. gracza. Dodatkowym atutem gry jest tzw. niski próg wejścia, a to – wraz z różnorodnością, jaką oferuje gra, daje gwarancję znakomitej zabawy dla geeków jak i rodzin lubiących spędzać wolny czas z planszówką.

Wydawnictwo Baldar zdradza nagrody i pierwszy cel, którym jest oczywiście ufundowanie polskiej wersji gry Orlean.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy, Ci z Was, którzy wsparli nas przy kampanii „W imię Odyna” mogą liczyć na specjalną ofertę cenową. Kwota wsparcia: 130,00 PLN.

nagrody_all_2

Wszystkich Was serdecznie zapraszamy do wsparcia:)

Kampania Olrlean na wspieram.to trwa! W ciągu dwóch dni udało nam się zebrać ponad 40 procent kwoty potrzebnej do ufondowania gry, tj ponad 11.000 tys. złotych.

Od dziś będzie można też dokupić dodatek – ekskluzywny insert do gry.

Ekskluzywny dodatek do gry z logiem naszego wydawnictwa oraz z polską nazwą gry „Orelan” – dostępny tylko na wspieram.to podczas trwania kampanii.

Cena: 44,00 zł