Thief’s Market. Już jutro na Wspieram.to

Już jutro (02.10.17 r.) rozpoczynamy nową kampanię na Wspieram.to. Thief’s Market to niewielka gra, gabarytowo porównywalna z naszym pierwszym tytułem: Cthulhu Światy. Cel rozgrywki jest prosty – walczymy o tytuł najlepszego szefa złodziejskiej szajki.

O co chodzi w grze?

W pierwszej fazie rzucamy kośćmi i dzielimy łup. I jak to przy podziałach bywa, nie zawsze będzie się to odbywało w atmosferze współpracy i zgody. Podbieramy kości ze wspólnej puli bądź z puli przeciwnków, próbując znaleźć złoty środek między zachłannością a ekonomią. Dodatkowo staramy się ukryć swoje plany. Łup w postaci klejnotów i złota inwestujemy w karty, co w praktyce oznacza, że powiększamy swoją szajkę o kolejnych popleczników, kupujemy magiczne przedmioty albo po prostu inwestujemy w nieruchomości. Wszystko to sprawia, że z każdą turą stajemy się zamożniejsi, silniejsi i możemy zaszkodzić innym graczom bądź nawet przechytrzyć los.

Próg wejścia jest bardzo niski. Gra nie jest jednak żadnym filerkiem, tutaj się nie turla, proszę Państwa, dla samego turlania, to rywalizacja dla prawdziwych twardzieli 🙂

Kampania rusza już jutro – 2 października, o godzinie 12.00 i będzie trwała tylko dwa tygodnie, czyli do 16 października.

Mamy dla Was kilkanaście celów do osiągnięcia. Planujemy wydać grę w nieco większym pudełku niż oryginał, tak by nie było problemu z zapakowaniem zakoszulkowanych kart.

Jesteśmy przekonani, że z Waszą pomocą to się uda:)

Bądźcie z nami 🙂

Dziękujemy.

Informacje o grze:

  • Czas gry: 30-50 min.,
  • Liczba graczy: 3-5,
  • Wiek: 14,
  • Autor: Dave Chalker,
  • Wydawnictwo: Baldar.