“Steam Works”. Startujemy i liczymy na Wasze wsparcie

Panie i Panowie, ruszamy dziś, 11 marca o godzinie 12.00 na wspieram.to. Profesor Lucius Fitzgerald, Hrabina Eva Kinarney i inni ekcentryczni wynalazcy przeniosą Was w czasy alternatywnej rewolucji przemysłowej. Sami zobaczcie!

Zbudujcie z nami maszyny, o jakich nie śniło się najlepszym wynalazcom!

Jeżeli nie wiesz jeszcze jak świetną grą jest “Steam Works” to zapraszam do zapoznania się z wszystkimi recenzjami na stronie patronackiej:

patronat

A teraz wracamy już do samej kampanii. Oto nagrody:

  • wsparcie kwotą 156,00 zł – UWAGA! Cena dostępna tylko od 11.03. do 14.03. do godziny 23:59. wsparcie kwotą 162,00 zł – UWAGA! Pakiet limitowany: 30 sztuk.
  • wsparcie kwotą 166,00 zł – do końca trwania kampanii.

Dostępne będą także większe pakiety – tutaj mieliście już okazję je poznać.

SteamWorks4

 

Prócz celu podstawowego – ufundowania polskiej edycji gry, prezentujemy trzy kolejne cele.

KARTA ZWYCIĘZCY – Wygraj rozgrywkę w Steam Works i zdobądź kartę. W końcu zostałeś najlepszym wynalazcą królowej Wiktorii! Ale możesz pochwalić się innym… umieść swoje zdjęcie z kartą na FB albo INSTAGRAMIE i pochwal się nam. Po udanej kampanii i wydaniu gry ogłosimy konkurs i może właśnie Ciebie wylosujemy. Otrzymasz cenną nagrodę! Szczegóły konkursu ujawnimy po wydaniu gry.

KARTA WYNALAZCY – Wylosuj dowolną kartę wynalazcy z opisem. Wybierz komponent. Gdy tylko będziesz go aktywował podczas gry, odczytasz hasło na karcie! Za mało jak dla takiego wynalazcy jak Ty? Więc może weźmiesz udział w tworzeniu gry i spróbujesz sam wymyślić hasło. Jeżeli Ci się uda, umieścimy Twoje hasło i Twoje imię na karcie. Szczegóły konkursu ujawnimy podczas kampanii.

Dzięki kartom wynalazy będziecie mogli czynnie uczestniczyć w kampanii Steam Works i razem z nami tworzyć… ehm… budować grę!

Nie może Was zabraknąć w wyścigu o tytuł wynalazcy jego królewskiej mości. Liczymy na Was 🙂

37f982a6420c6b65a6bb850d00d65bdd

 

0 Udostępnień