Nowi wynalazcy w “Steam Work” oraz kolejne tytuły od wydawnictwa Baldar

Miss Rowena i pozostali wynalazcy są już pewni, że zawitają do polskich manufaktur. Ale ciągle walczą o Wasze wsparcie.  Do 18 kwietnia! Przy okazji, Miss Rowena zaprasza również na Pyrkon, gdzie będziecie mogli poznać jej wszystkich przyjaciół: Sir Tobiasa, Lorda Brodericka i innych.

jpg_1

My również nie odpoczywamy. W naszej gdańskiej manufakturze stworzyliśmy plan działania na najbliższe miesiące, , z którym chcemy się z Wami teraz podzielić.

LA COSA NOSTRA
Kampania: 8.04.2016 – 12.05.216

Przestępczy światek Nowego Jorku jest opanowany przez mafię. Jej chciwość nie zna granic: narkotyki, prostytucja, wymuszenia, malwersacje i korupcja. Cosa Nostra we wszystkim macza swoje lepkie palce.

Gdy w grę wchodzą ogromne pieniądze, bossowie nie cofną się przed niczym. Zostań jednym z bossów i zbuduj swoje przestępcze imperium!

  • Liczba graczy: 3-4
  • Czas: 90 minut
  • Wiek: 16+

jpg_2

W IMIĘ ODYNA
Kampania: 13.05.2016 – 20.06.2016

Stary Jarl szuka swojego następcy. Ale tylko najodważniejszy wiking może dostąpić tego zaszczytu. Zbuduj statki, zbierz załogę i wyrusz na wyprawę, by utorować sobie drogę do tronu. Ale pamiętaj! Odyn patrzy. Udowodnij, że jesteś godzien, by rządzić w jego imieniu.

  • Liczba graczy: 2-5
  • Czas gry: 60 minut
  • Wiek: 14+

jpg_3

Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was naszymi nowymi grami i ponownie zdobędziemy Wasze zaufanie podczas trwania kampanii. A pierwsza już za tydzień!