Gangsterzy z Londynu? “Gildie Londynu” i “Gangsterzy” od Czacha Games

Nie będę za bardzo oryginalny w  tym, co teraz powiem, ale odczuwam brak czasu. Też tak pewnie macie. U mnie niestety odbiło się to również na terminie opublikowania tego tekstu. Musicie mi jednak wybaczyć, ale zajmowanie się dwoma projektami na Wspieram.to potrafi wyssać każdą minutę życia i spokojnie swoje mordercze zapędy przerzuciłoby na następnego osobnika, który chciałby się z tym zmierzyć. Ekipy startujące z kampaniami finansowania społecznościowego na pewno wiedzą o czym piszę.

Na szczęście ta chwila zwłoki pozwoliła mi teraz ogłosić coś bardzo miłego zapewne nie tylko dla nas, ale również tych osób, które zaufały nam od początku trwania kampanii związanej z grą „Gildie Londynu”. Tak, tak. Gra na pewno się ukaże, a my na 4 dni przed końcem kampanii zaczynamy szykować kolejne cele.

O „Gildiach” przeczytacie więcej poniżej, a ja ma dla Was jeszcze jedną informację, o której już zresztą mówiłem w wywiadzie z Mirkiem „Tycjanem” Gucwą. Już dzisiaj o godz. 12:00 rusza nasza kolejna kampania dotycząca wydania gry „Gangsterzy”. Liczymy, że tym razem uda nam się ją wydać, ale wcześniej będziemy chcieli Was do niej przekonać. Rok temu nam się nie udało, ale teraz liczymy na sukces. Mamy nadzieję, że doświadczenie i zaufanie jakie u Was zyskaliśmy okażą się pomocne w realizacji naszych celów.

Przeczytajcie opisy naszych gier i je wesprzyjcie. Liczymy na Was 🙂

“Gildie Londynu”

“Gildie Londynu” to gra przeznaczona dla 2-4 graczy, a jej rozgrywka zajmuje około godziny. Jej zasady nie należą do trudnych, przez co śmiało można grać rodzinnie. Jednak doświadczeni gracze również znajdą w niej wiele przyjemności, a to za sprawą dynamicznie rozwijającej się sytuacji na planszy w każdej rundzie. Gra została wysoko oceniona przez graczy na całym świecie. Na największym portalu związanym z grami planszowymi na obecną chwilę jej nota to 7,5/10. Jednak ocena wkrótce się zmieni, gdyż równolegle z drukiem polskiej edycji zaplanowany jest druk w językach: niemieckim, francuskim, angielskim oraz portugalskim.

6dcf943d00e3a5f5c103f2d55cdbd176

Informacje o mechanice gry znajdziecie w instrukcji

Do pobrania (PDF, 13.01MB)

…ale, że obecnie wygląda na to, że obraz zaczyna wypierać słowo pisane zapraszamy do obejrzenia materiału o grze od Gambita:


“Gangsterzy”

“Gangsterzy” to prosta gra karciana przeznaczona dla 3-5 graczy w wieku 12+ lat, w której wcielisz się w Szefa Gangu. Będziesz rekrutował sławnych Gangsterów do swojego gangu i dokonywał różnych przestępstw. Będziesz mógł również używać swoich przestępczych wpływów i łączyć się z gangami innych graczy, aby wykonać konkretne zadanie. A jeśli nadarzy się okazja, będziesz mógł ich bezlitośnie zdradzić i posłać za kratki, a tym samym wygrać grę !

Dlaczego warto zagrać w “Gangsterów”? Ponieważ oferują dynamiczną zmieniającą się sytuację – pomagasz koledze, by za chwilę go zdradzić, albo zostać zdradzonym; zagrywanie kart Akcji niekoniecznie w swojej turze uprzykrzając życie innym graczom; mnóstwo szalonych Gangsterów do zwerbowania i Przestępstw do popełnienia; całość oprawioną w przepiękną grafikę, ale przede wszystkim jest grą łatwą do nauki i nie nudzącą się po kilku rozgrywkach.

Naszym głównym celem jest zebranie kwoty 4000 pln i wydanie polskiej gry “Gangsterzy” w najlepszej możliwej jakości. Przygotowaliśmy również kilka celów dodatkowych, których odblokowanie jeszcze bardziej wzbogaci polskie wydanie oraz samą rozgrywkę.

7f8bc7e34cc798bd1792c632fca4c2b1

Zasady gry:

Zapraszamy jeszcze raz do wspierania gier naszego wydawnictwa 🙂