Zamki Szalonego Króla Ludwika – SPECJALNY dodatek “Polskie Zamki” (patronat medialny ZnadPlanszy.pl)

Jesteśmy coraz bliżej wielkiego finału. Już za cztery dni okaże się, czy polska wersja gry Zamki Szalonego Króla Ludwika będzie wydana z rewelacyjnymi i unikalnymi grafikami, którymi będzie mogło się poszczycić tylko nasze rodzime wydanie. Z poprzednich wpisów wiecie już czego się spodziewać, ale dla przypomnienia poniżej znajdziecie porównanie obu wersji grafik, czyli dotychczasowej i tej WŁAŚCIWEJ. Ale to nie wszystko co wydawnictwo Planszóweczka.pl szykuje dla Was w ramach kampanii na platformie wspieram.to. Niespodzianką jest unikatowy minidodatek “Polskie Zamki” (tytuł roboczy).

Dodatek ten zostanie wydany po przekroczeniu kwoty 50 000 zł, ale dzięki temu każdy ze wspierających i tylko on otrzyma 10 nowych kafelków (po jednym z każdego typu) związanych z polskimi zamkami. Będzie on dostępny tylko w ramach tej kampanii i nigdy potem nie będzie już jego dodruku. Jest to ukłon wydawnictwa w stronę polskich graczy, którzy wesprą to wydanie. Gra w sklepach oczywiście będzie dostępna później w nowej szacie graficznej, ale bez nie-takiego-znowu-mini dodatku.

Niestety jego wydanie wydłuży czas oczekiwania na grę o jakieś 2 tygodnie, bo tyle czasu zajmie namalowanie i dopracowanie kafelków, ale dla takiego rarytasu warto chyba poczekać te kilkanaście dni.

Nie czekajcie do ostatniej chwili i już teraz zamówcie dla siebie egzemplarz Zamków Szalonego Króla Ludwika wraz z minidodatkiem “Polskie Zamki” 🙂

 

zamki_nowe1_male zamki_nowe2_male zamki_nowe3_male