Zamki Szalonego Króla Ludwika na 100% wydane, ale to nie koniec… (patronat medialny ZnadPlanszy.pl)

Wczorajszy dzień był dla projektu związanego z wydaniem polskiej wersji gry Zamki Szalonego Króla Ludwika bardzo owocny. I to nawet z dwóch powodów. Na początku wydawnictwo Planszóweczka.pl zaktualizowało profil akcji na platformie Wspieram.to (o szczegółach napiszemy poniżej), a później dzięki wsparciu ze strony  sklepu Strefa Centrum Hobbystyczne, projekt przekroczył 100% sfinansowania. Tym samym już dzisiaj możemy być pewni, że gra w następnym roku ukaże się w języku polskim.

Dodatkowo, dzięki wspomnianej wcześniej aktualizacji, istnieje możliwość wydania polskiej wersji gry w unikalnej na skalę światową jakości, czyli w nowej oprawie graficznej, którą znacie już z wcześniejszego wpisu.

W wyniku przeprowadzonej ankiety Planszóweczka.pl postanowiła, że nowe grafiki będą II celem kampanii, czyli zebraniem 45 000 zł. Patrząc, że obecnie uzbierane jest już ponad 27 000 zł i do końca zbiórki pozostało 49 dni, to szanse na to są bardzo duże. My trzymamy za to kciuki i bardzo liczymy, że polscy gracze pozwolą na wydanie gry w tej unikalnej formie.

Wyniki ankiety

Wyniki ankiety