“Achaja – gra planszowa”. Wyzwanie: Macie 72 godzin… (patronat medialny)

[Aktualizacja terminów] Dwa dni temu ruszyła nasza akcja na portalu Wspieram.to. Cel jest jasny, chemy wydać grę bazującą na powieści Andrzeja Ziemiańskiego “Achaja” pod tym samym tytułem. W ciągu jednego dnia zebraliśmy ponad 50% potrzebnej kwoty, ale teraz postanowiliśmy zrobić coś szalonego. Achaja byłaby z nas pewnie dumna 😉

Czy trzeba grać zgodnie z regułami crowdfundingu? Nie!podaj

Mamy dla Was wyzwanie, na zrealizowanie którego macie 24 godziny (termin mija jutro o godzi. 12:00).

Pewnie interesuje Was jakie chcemy złamać zasady, prawda? Naszym wyzwaniem dla Was jest realizacja projektu w ciągu 72 godzin. Macie zaledwie 24 godziny na osiągnięcie 100% wymaganej kwoty.

Jak się to uda, a wierzę że tak, bo już przy “Panu Lodowego Ogrodu” zrobiliście cuda, to obniżymy wszystkie cele o 5 000 zł i rozpędzimy lokomotywę zmierzającą w kierunku wydania kolekcjonerskich dodatków, np. figurki Achai na tronie.

Bardzo liczę na Waszą pomoc. Wkładam, jak wiecie, bardzo dużo pracy w to, co robię i wiążę się emocjonalnie z moimi planszówkowymi pomysłami. “Achaja” jest ze mną już od dawna i teraz bardzo mało dzieli mnie i Was od zobaczenia jej w wersji finalnej.

Poniżej jedna z krat, która “trochę” pasuje do treści tego wpisu 😉

przekupstwo


zawartosc_gry_