Achaja – karty postaci (patronat medialny)

Akcja „Achaja w 72h” zakończyła się sukcesem. Musieliśmy uporać się z niespodziewanymi trudnościami związanymi z kampanią. Dogrywamy ostatnie poprawki w grze. Wciąż jesteśmy w ruchu i czasami jedyne, o czym marzę to zwykły sen. Napięcie, oczekiwanie i ciągłe życie sprawami związanymi z procesem wydawniczym za pośrednictwem platformy crowdfundingowych jest wprost namacalne fizycznie. I jak już ma się całkowicie dosyć, to nagle wszystko przestaje się liczyć, bo twoja kampania przekracza nowy próg. Tak, kolejny cel odblokowany!

Dziękuję Wam bardzo za takie właśnie chwile, to lepsze niż najmocniejsza kawa. Dzięki Waszym wpłatom gra obecnie posiada nie 12, ale 13 kafli stolicy Troy. Tym samym „Achaja” będzie jeszcze bardziej regrywalna.

W ramach podziękowania chciałbym pokazać Wam kilka przykładów kart postaci, które będą dostępne w grze. Wykorzystanie ich unikalnych zdolności to jeden ze sposobów na zwiększenie swoich wpływów w grze. Jest to też element dodający jej fabuły, który będzie na pewno doceniony przez fanów powieści.

Poniżej widzicie przykładowe postacie z każdej oraz dwie postacie dostępne przez całą grę – Książe Orion i Zaan. Te ostatnie połączone są z torem władzy.

karty-postacie

postacie-tor

Przypominam, że celem akcji A72h, było nie tylko uzyskanie 100 % kwoty potrzebnej na wydanie gry, ale również stworzenie figurki Achai – znacznika pierwszego gracza, który będzie można kupić podczas trwania kampanii. Nie będzie to mała figurka (około 8 cm wysokości i 5 cm szerokości), dlatego ważne są w jej przypadku szczegóły. Mamy dwa pomysły, ale nie jesteśmy do końca pewni, który wybrać. Pomożecie? 🙂

tron2