Namiestnik. Stań do walki o władze!

Legenda powróciła. Od 20 lipca wysyłaliśmy Dominiona do Wspierających, Partnerów, do Dystrybutora. Jak zawsze przy tak wielkiej akcji zdarzały się małe błędy i niedociągnięcia, za które szczerze przepraszamy. Jednak koniec końców akcja była ogromnym sukcesem społecznym, finansowym, organizacyjnym. Za co serdecznie dziękujemy!  Co więcej była to najszybciej zrealizowana zbiórka w historii planszówek na wspieram.to.

Nie mamy zamiaru spocząć na laurach. Wydanie Dominiona to nie “jednostrzał”, a początek dobrze zaplanowanej działalności wydawniczej. 7 sierpnia o godzinie 15:00 rusza nasza nowa kampania na wspieram.to/namiestnik (uwaga: link będzie aktywny w momencie uruchomienia kampanii). Tym razem również zbieramy na znaną grę karcianą. Świat zna ją pod nazwą Viceroy, a u nas poznacie ją jako Namiestnik.

hd wall

Namiestnik to wyjątkowa gra karciana z systemem piramidy, której akcja dzieje się w legendarnym rosyjskim świecie dark fantasy „Berserk”, gdzie brutalne wojny i krwawe intrygi są chlebem powszednim, a bohaterów tworzą bezwzględność i żądza władzy. Namiestnik to również jedno z największych wydarzeń ubiegłorocznych targów Essen!

Namiestnik to gra o prostej mechanice, ale przebiegłej metagrze. Powinna spodobać się każdemu, kto lubi wyzwania i budowanie ciekawych kombinacji kart.

Viceroy PL 3D box + zawartosc small RGB

7 sierpnia o 15 będziecie mogli zdobyć swoją kopię gry. Żeby wydać Namiestnika potrzebujemy zebrać 25 000 zł. Jednak, inaczej niż przy Dominionie, tym razem jesteśmy w stanie zapewnić Wam wiele ciekawych celi do osiągnięcia, które wzbogacą wydanie. Sugerowana cena Viceroya to 119,90 zł, jednak w trakcie trwania kampanii grę możecie zdobyć taniej (nawet do 35 zł taniej!). Poniżej zamieszczamy parę grafik z tym, co znajdziecie 7 sierpnia o 15:00 na wspieram.to.

Więcej o samej grze możecie się dowiedzieć z filmu przygotowanego przez autorów ZnadPlanszy.pl.


nagroda 1

Więcej informacji o samej kampanii już wkrótce 🙂