Roll for the Galaxy. A może notes? Gramy w kawiarni Hex

31 października, przed samym Halloween, w krakowskiej knajpie Hex, odbyła się impreza promocyjna Roll For The Galaxy, związana ze startem kampanii na Wspieram.to. Dziękujemy, że byliście z nami – zabawa była przednia! Pierwsze osoby pojawiły się już godzinę wcześniej, czyli o 11.00 i wszyscy zostaliście z nami do końca, dzięki czemu mieliście możliwość uczestniczyć w ważnym dla nas wydarzeniu – pobiciu rekordu na platformie Wspieram.to.

Mamy nadzieję, że samo spotkanie z nami i Roll For The Galaxy wspominać będziecie tak samo dobrze jak my. Trzy wielkie stoły pełne graczy, nieustanne odgłosy turlania kośćmi, sporo śmiechu i dobrej zabawy – a także wiele gratulacji i ciepłych słów pod naszym adresem, zachwytów nad grą oraz pomysłów na ulepszenie wydania tak, by biło na głowę wersje zagraniczne. I to przez tyle godzin! Za to także chcielibyśmy wszystkim podziękować. Robimy to dla was i cieszy nas wasze wsparcie i zaangażowanie! Dzięki wam wiemy, że warto.

zp 1 zp 2

Na koniec imprezy mieliśmy rozlosować dwa egzemplarze Namiestnika – jeden dla osoby, która w piątek (30.10) albo sobotę (31.10) wsparła kampanię i przyszła zagrać, drugi – wśród osób, które nie wsparły Rolla, ale zjawiły się w niego pograć. Okazało się, że wśród obecnych, aż 4 osoby nas wsparły. W związku z tym, każdy dostanie swoją kopię Namiestnika! Plus oczywiście dostała go osoba, która przyszła i się świetnie z nami bawiła!

zp 3 zp 4
Jeżeli z jakiegoś powodu nie udało wam się dotrzeć do Hexa, pamiętajcie – nie była to ostatnia szansa na spotkanie z nami – ekipą Games Factory Publishing oraz naszymi grami. Śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku! Okazja do spotkania i grania w nasze tytuły będzie na festiwalu Gramy20/21 listopada w Gdańsku.


A na koniec jeszcze pytanie. Mamy zaprojektowany notes do podliczania punktów – czy wolicie go jako nowy SG (90,000 zł), czy może jako dodatek do kupienia (9 zł)?

12202213_937523676305369_614517042_n

Pomożecie? 🙂

Jako dodatek pojawił się też w projekcie Namiestnik. Przypominamy również o możliwości wyboru w dodatkach innego rodzaju przesyłki niż paczkomaty.

Dodatek 3Dodatek 1 Dodatek 2