Roll For The Galaxy. Możemy więcej

Za nami już dwie trzecie kampanii Roll For The Galaxy i wiecie co? Możecie być z siebie dumni! Dzięki waszemu zaangażowaniu nasza polska edycja będzie jedyna w swoim rodzaju – a rozumiemy przez to, że – w porównaniu do edycji angielskie – będzie stała na znacznie wyższym poziomie wydawniczym. Z tego powodu krótkie podsumowanie.

W tym momencie gra ufundowana jest w 255 % – to znaczy, że będziecie ją mieli w domach dokładnie na tyle procent 😉 Przypominamy, że premiera będzie miała miejsce w marcu.

Nie tylko rozbiliście bank w czasie startu kampanii (przypominamy z dumą, że pobiliśmy rekord otwarcia serwisu wspieram.to), ale w równie ekspresowym tempie odblokowaliście kolejne progi, dzięki czemu wydawana przez nas edycja będzie posiadała znacznie lepszą jakość niż wersja podstawowa, oferowana przez RIO GRANDE.

Współpraca z wami – naszymi odbiorcami, bardzo przypadła nam do gustu. To coś fantastycznego, móc się z wami spotkać i porozmawiać o projekcie, wysłuchać opinii i propozycji na ulepszenie produktu, a potem wprowadzić te życzenia w życie. Uważanie zapoznajemy się także z waszymi komentarzami na stronie projektu oraz na forach. Każdy wasz komentarz bierzemy pod uwagę, na większość zresztą staramy się odpisać, aczkolwiek oczywiście, przy takiej ilości opinii, to niemożliwe – stąd prosimy was o wyrozumiałość w tym względzie 😉

Krótko przypomnijmy jakie dodatki udało nam się do tej pory zrealizować. Po pierwsze – ulepszone plansze, czyli główne pole gry. Wydrukowane będą dodatkowo – to znaczy, będziecie mieli wersję z gry i naszą – w jakości kafli. Taki sam lifting przejdą paski faz. Dzięki temu główne, najczęściej używane elementy gry zyskają na trwałości i poręczności.

W polskiej edycji znajdą się także karty pomocy, zawierające skrót zasad. Roll For The Galaxy jest grą stosunkowo prostą, jednak wiemy, że początkowo można się zgubić w natłoku zasad – a gra warta jest polecenia nie tylko zaawansowanym graczom. Karty pomocy na pewno pomogą nie tylko w rozpoczęciu gry, ale także w ewentualnym powtórzeniu zasad.

Kolejną rzeczą, która znajdzie się w polskiej edycji będzie woreczek na kości, które w oryginalnej wersji trzymało się w pudełku, na stole, a często niestety także pod nim – stąd doskonale rozumiemy tę potrzebę. Idąc tym samym tropem – w grze znajdzie się także woreczek na kafelki, co pozwoli też na łatwiejsze ich losowanie. W tej chwili staramy się wyprodukować woreczki w specjalnej Rollowej wersji – zawierającej logo gry.

roll2

Mamy też dla was nowe dodatki. Wielu z was ucieszy się na wieść o notesie do zapisywania wyników – podobnie jak w Namiestniku, co spotkało się z waszym zainteresowaniem. Nie tylko ułatwia to przeliczanie wyniku, ale nie bez znaczenia jest wymiar sentymentalny, gdy po np. roku zobaczymy nasze poprzednie partie (tak mieliśmy w pewnej grze kooperacyjnej o azjatyckich duchach, jeżeli wiecie o czym mowa!). Do tego możecie dokupić również specjalne filcowe wkładki do kubków, tak, żeby nie budzić sąsiadów po nocach grzechotaniem kości.

W poprzedni weekend (21-22 listopada) mogliście spotkać nas na GRAMY. Po pierwsze – serdecznie gratulujemy zdobywcom tegorocznych nagród za gry roku w obu kategoriach! Po drugie – dziękujemy wam za przybycie i wspólną zabawę. Jak zwykle było świetnie. Prezentowaliśmy nasze gry na 3 stołach, które były zapełnione od rana do wieczora. Rozegraliśmy sporo partii, pogadaliśmy z ludźmi, zebraliśmy sporo opinii. Dzięki!

Na koniec przypominamy, że kampania trwa jeszcze przez osiem dni. Polecajcie Roll For The Galaxy rodzinie i znajomym – taka okazja może się drugi raz nie powtórzyć! Zapraszamy także do uważnego śledzenia facebookowego profilu Games Factory Publishing, gdzie będziemy informować was na bieżąco o ważnych kwestiach dotyczących naszych projektów. Dzięki, że jesteście z nami! I klasycznie już pamiętajcie: wspieranie jest sexy!