Roll for the Galaxy. Start jest już bliski

Już w najbliższy piątek – 30 października ruszy kampania, której celem jest wydanie polskiej edycji Roll for the Galaxy. Aby wydać ten tytuł, musimy uzbierać 30 000 zł w kampanii. Sugerowana cena gry będzie wynosiła 239,90 zł.


roll grafika
Będzie to nasza trzecia akcja na wspieram.to. Chcemy, żeby była odrobinę inna niż nasze poprzednie. Nie tylko z uwagi na to, że Roll for the Galaxy jest grą zdecydowanie inną niż nasze dwie poprzednie gry: Dominion i Namiestnik. Cały czas uczymy się tajników crowdfundingu. Nie ukrywamy, że właśnie w ten sposób planujemy zbudować markę i ofertę naszego wydawnictwa.

Dla bardzo małej firmy prowadzonej przez młodych ludzi jest to doskonała możliwość reklamowania i prowadzenia przedsprzedaży swoich produktów. Kampania to wzmożony okres pracy dla nas – ciągle sprawdzamy komentarze pod nią, ciągle szukamy waszych opinii i próbujemy dostosować produkt do WASZYCH oczekiwań. W całym procesie WY, wspierający, kupujący, gracze- jesteście najważniejszym czynnikiem! Dlatego staramy się uważnie słuchać waszych opinii. Sugerujemy się w pierwszej kolejności tym, co możemy przeczytać na forum gry-planszowe.pl.

Bardzo często, w wielu wątkach sygnalizowaliście, że gdyby pakiety najatrakcyjniejsze cenowo nie były ograniczone ilością sztuk a czasowo, wielu z was wsparłoby projekt właśnie na samym początku. Ok – zróbmy to. 😉

Postanowiliśmy, że w tej kampanii spróbujemy właśnie takiego rozwiązania. Start kampanii nastąpi w bliskim okresie kalendarzowego święta zmarłych. Aby uprościć wszystkim dostęp do kampanii, pakiet w cenie 150 zł będzie ograniczony czasowo – od startu: czyli 30.10 o godzinie 15.00, aż do 2.11 do godziny 23.59. Następnie pojawi się pula 30 sztuk w cenie 160 zł, a po jej wyczerpaniu cena w kampanii wynosić będzie 169 zł i już nie wzrośnie. Jak zwykle, podane ceny zawierają bezpłatną dostawę paczkomatem na terenie Polski. Cała kampania potrwa 38 dni – czyli do 6 grudnia.

W kampanii przewidzieliśmy również pakiety kierowane do sklepów oraz osób prywatnych: 10 sztuk w cenie 1480 zł lub 20 szt w cenie 2800 zł.

Rzecz najważniejsza: termin dostawy ustalamy na marzec 2016. Całość produkcji odbędzie się w Niemczech, jakość gry będzie tożsama z kopiami które są dostępne na rynku w tej chwili.

Już dwa razy nam się udało. Mocno wierzymy, że uda nam się po raz trzeci! Zapewnianie najlepszych gier dla najlepszych graczy, powoli staje się sprawdzonym sposobem na dawanie radości wszystkim stronom. A gry planszowe, to przede wszystkim radość 🙂