Kacper Ryx i Król Żebraków: Dziękujemy!

Czołem Waszmościom! Mija dziesiąty dzień od zakończenia naszej akcji crowdfundingowej na portalu Wspieram.to, co ważne – zakończonej sukcesem! Udało nam się zebrać wymaganą kwotę 30 000 zł, a nawet rzutem na taśmę dobiliśmy do drugiego progu dodatkowego, także w pudle znajdą się również plansze hersztów oraz 15 kafelków karczm i lokacji magicznych! Teraz twardo pracujemy nad wydaniem i na dniach okaże się czy zdążymy jeszcze w tym roku.

1

Muszę przyznać, że taka akcja trochę uzależnia…

2 października zaczęliśmy z kopyta! W pierwszy dzień dobiliśmy do 30% i z wielką nadzieją spoglądaliśmy w przyszłość. 45 dni codziennego odświeżania (czasem kilkanaście razy w ciągu dnia) strony kampanii, ostre promowanie, spamowanie, napomykanie każdemu znajomemu przy każdej możliwej okazji o tym, że koniecznie muszą zajrzeć na stronę. Ciągła niepewność – uda się czy się nie uda?? Co jeszcze można zrobić, aby przekonać ludzi do wsparcia??

A potem nadchodzi ostatni dzień kampanii, już wiadomo, że się udało i jest super, ale no może jeszcze coś wpadnie? Jest! Za pół godzinki kolejna wpłata! Potem kilkugodzinna przerwa… Im bliżej końca, tym coraz jaśniejsze staje się, że z drugim progiem nie damy rady, trudno… O 21, na 3  godziny przed końcem wizyta u sąsiada na partyjkę osadników przy lampce odstresowującego trunku… i nagle telefon od znajomego „Gratuluję drugiego progu!”… Ale, że co? jak?? Szybki powrót przed monitor i faktycznie! Jest! Nagły skok, dzięki zakupowi pakietu sklepowego i kilku dodatkowych wpłat indywidualnych i coś co wydawało się jeszcze pół godziny wcześniej niemożliwe – staje się faktem. Potem akcja dogasa, zegar wybija godzinę 00:00 i koniec!

I niby już 10 dni zegar i licznik akcji stoją (no może z jednym wyjątkiem, gdy opóźniona wpłata ruszyła go kapkę 3 dni po zakończeniu kampanii), a my wciąż czasem odruchowo wklepujemy w przeglądarkę adres wspieram.to/krolzebrakow

W paru miejscach już to robiliśmy, ale chcieliśmy również tutaj, na łamach portalu ZnadPlanszy.pl podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą kampanię – finansowo, organizacyjnie, promocyjnie, czy choćby duchowo. Sami, z tak dużym projektem (który w pewnym momencie wymknął się spod naszej finansowej kontroli :P) daleko byśmy nie zaszli. Mamy nadzieję, że gra, którą od nas niebawem otrzymacie Was nie zawiedzie i dostarczy rozrywki na wiele emocjonujących chwil!

W tym miejscu chcieliśmy także szczególnie podziękować szanownemu Tycjanowi, który już bodajże w lutym sam siebie zaoferował nam pomoc przy promocji przedsięwzięcia poprzez serię artykułów na łamach niniejszego portalu. Wielki dank Tycjanie!

Tymczasem wracamy do roboty!

Uszanownanie,
Kacper Ryx i Król Żebraków
oraz
Maciej Kowalski i Mariusz Wollny

 

Ps. Jeśli chcecie być na bieżąco z tematem gry „Kacper Ryx i Król Żebraków”, zaglądajcie na nasz profil na Facebooku.

2