Dust Tactics. Zgodnie z rozkazami, otwieramy pudło!

Przyszła pora wyłożyć karty na stół (HA! Niekoniecznie karty jednostek! Ekhm, przepraszam taki sucharek na początek). Co drodzy rekruci znajdziecie w zestawie startowym do Dust Tactics?

Przede wszystkim figurkę bohatera (lub bohaterki) którego będziecie mogli dołączyć do oddziału piechoty, aby zwiększyć liczbę obrażeń jakie może on przyjąć oraz wykorzystać niektóre specjalne zdolności herosów (figurka jest niepomalowana, złożona z naniesionym podkładem).

1

Oddział piechoty dobrze „współgrający” z bohaterem – będzie posiadał uzbrojenie o podobnym zasięgu bądź dobrze wykorzystywał umiejętności dołączonego herosa (niepomalowany, złożony z naniesionym podkładem).

2

Model lekkiego pojazdu mającego zapewnić niezbędne wsparcie waszej piechocie Każdy zestaw startowy przynosi coś innego – od jednostek przeciwlotniczych/przeciwpiechotnych przez zwiadowcze mechy wyposażone w uniwersalne uzbrojenie aż po jednostki stricte przeciwpancerne (model niepomalowany, złożony z naniesionym podkładem).

3

Skrzynkę amunicyjną służącą piechocie i pojazdom za osłonę (niepomalowaną, złożoną) oraz
przeszkodę przeciwpancerną dającą osłonę piechocie i blokującą przejście dla pojazdów (niepomalowaną, złożoną).

4

Jeżeli hasło “… z naniesionym podkładem…” jest dla Was czymś obcym, to poniżej widzicie jak wyglądają jednostki w takiej właśnie formie. Jak widzicie nawet nie pomalowane modele wyglądają rewelacyjnie i ich widok sprawia dużą przyjemność. W walce nikt nie patrzy na jakość mundurów, liczy się waleczność 😉

Sześć kafli terenu zajmujących jedno pole planszy. Służą one do oznaczania, czy dany teren jest porośnięty palmami czy może zawalony gruzem i zablokowany. A może znajduje się na nim cel, o który właśnie toczy się bitwa?

Wysokiej jakości matę do gry o rozmiarach 58 x 74 cm. Została ona wykonana z materiału przypominającego ten, z jakiego wyrabia się podkładki pod myszy. Dzięki temu mata jest nadzwyczaj wytrzymała i wygodna w użyciu. po jej wypróbowaniu nie będziecie nigdy chcieli wrócić do denerwujących plansz papierowych czy kartonowych.

5

W pudle znajdzie się jeszcze:

  • opis świata, instrukcję i scenariusze w języku polskim;
  • karty jednostek w języku angielskim;
  • 12 sześciościennych kości do gry, niezbędnych do przeprowadzania testów (każda frakcja posiada swój własny wzór kości).

6

Cena wysiłku wojennego… No właśnie, a ile to wszystko będzie kosztować?! Wyrwało się zapewne z niejednych ust po przeczytaniu powyższego tekstu. Uspokajam, nie tak dużo. Zestaw startowy przez pierwsze 4 dni akcji kosztował będzie was 220 zł (wliczając przesyłkę do paczkomatu!), zaś chętni na zakup dwóch z nich otrzymają je już w cenie 435 zł.

Mam nadzieję, że powyższy tekst rozwiał wszelkie wątpliwości, jakie mieliście względem zawartości zestawów startowych i ich cen. Zaprezentowane tutaj progi wsparcia to oczywiście nie wszystko, co będzie miała wam do zaoferowania kampania – jednak zostawię wam kilka niespodzianek na najbliższy czwartek  Do zobaczenia w świecie DUST!