HatTrick Games Factory Publishing – aż trzy dodatki do Dominiona od 4 marca na wspieram.to

Kolejny raz dziękujemy za wasze wsparcie – wielkim sukcesem zakończyła się kampania Mistfall (356 procent!!) Bardzo dobrze idzie także kampania Pocket Imperium i Pól Arle – nieustannie jesteśmy pod wrażeniem!

Przed nami największe wyzwanie, a zarazem najciekawsza przygoda tego roku! 4 marca o godzinie 15 ruszamy razem w nieznane. Ruszamy bić rekordy! Ruszamy, żeby przejść do historii polskiego crowdfundingu, żeby wydać to co było niedostępne dla rzeszy fanów Dominiona. 4 marca o 15 rusza kampania na nowe, wcześniej niepublikowane w języku polskim dodatki do tej fantastycznej gry karcianej.
To chwila, na którą od wielu lat czekali wszyscy fani pierwszej i nadal najpopularniejszej gry o budowaniu talii. Z wielką dumą, a zarazem czując spoczywającą na nas odpowiedzialność postanowiliśmy przybliżyć polskim graczom kolejne dodatki do tej gry.

dominion-patron-medialny

Jak zapewne wszyscy wiecie, przez wiele lat istnienia na rynku, Dominon dorobił się szeregu rozszerzeń, z których każde wnosi do gry nowe zasady – rozszerzając mocno rozgrywkę i to na wiele różnych sposobów. Powiemy szczerze – nie było nam łatwo zdecydować, którymi zająć się w pierwszej kolejności. Jednak mając do was duże zaufanie, które mamy nadzieję podzielacie także wobec kolejnych naszych poczynań, i zachęceni sukcesami WSZYSTKICH naszych poprzednich kampanii (przypominamy: podstawowa wersja Dominiona, Namiestnik, Roll For The Galaxy, Mistfall oraz trwajace Pocket Imperium i Pola Arle), a także łatwo odczuwalnym głodem wszystkich wiernych fanów Dominiona , a także od lat ponawianymi prośbami o kontynuowanie tej przebogatej linii, podjęliśmy w końcu decyzję, aby wydać NIE JEDNO, A AŻ TRZY ROZSZERZENIA w jednej zbiórce.

Zdecydowaliśmy się na ten wariant z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze – ponieważ chcieliśmy powrócić jeszcze raz do, wydanego już raz po polsku, Dominiona: Intrygi, aby przybliżyć go graczom, którzy nie mieli do tej pory styczności z tym tytułem (i konsekwentnie wprowadzać na rynek całą, pełną linię produktów z tej serii). Ważne jest także to, że Dominion: Intryga jest wersją standalone – posiada wszystko, czego potrzeba, aby zacząć przygodę z Dominionem (i dzięki temu także rozszerza rozgrywkę o kolejnych graczy). Jednak wydawanie jej w osobnej akcji mijałoby się, naszym zdaniem, z celem i przede wszystkim – zbyt przeciągało moment wydawania dodatków. To mogłoby was zniecierpliwić. Forma, którą wam proponujemy jest według nas uczciwa – kto będzie chciał uzyskać możliwość grania w większej grupie, rozszerzenia podstawowej wersji, kto nie zdążył kupić Intrygi wcześniej lub w ogóle nie posiada żadnej wersji Dominiona, będzie mógł ją nabyć. Drugi powód, dla którego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie jest jeszcze prostszy. Forma kampanii społecznościowej daje po prostu ogromne możliwości – i postanowiliśmy wydać raczej więcej, niż mniej: w procesie wydawniczym linii Dominiona to wy decydujecie, czego potrzebujecie.
Tak będą prezentować się polskie wersje Intrygi, Przystań (Seaside) oraz Złoty wiek (Prosperity):


Dominion-intryga-Box-3D-smaDominion-seaside-Box-3D-sma
Dominion-prosperity-Box-3D-

Kampania trwać będzie aż 60 dni! Do sukcesu potrzebujemy 55 000 zł. Aby dać wam szansę na pełną dowolność w wyborze dodatków przygotowaliśmy dla was mnóstwo różnych wariantów. Oto niektóre z nich:

Nagrody