Seria Dominion. Szczegóły dodatku: Intryga

4 marca o godzinie 15:00 wspólnie wyruszymy w największą wyprawę tego roku! Jak już wiecie ze ostatniego wpisu, Games Factory Publishing startuje ze zbiórką na nie jedno, nie dwa, a trzy rozszerzenia do Dominiona (Intryga, Złoty Wiek, Przystań).

Dominion to dla nas linia szczególna. Od niego zaczęliśmy swoją przygodę z wydawaniem gier. Jest to linia szczególna, nie tylko ze względu na swoją popularność i oczekiwania graczy. Mamy świadomość odpowiedzialności jaka na nas ciąży. Jeszcze nigdy wcześniej nikt nie podjął się zadania lokalizacji takiej liczby produktów z tej linii! Zapewniamy Was, że to nie koniec!

dominion-patron-medialny

W związku ze zbliżając się kampanią, warto podkreślić trzy rzeczy:

  1. W czasie jej trwania będzie można kupić grę Dominion: Intryga. Jest to zarówno dodatek jak i osobna, druga wersja podstawowa. Graczom, którzy nie chcą mieć wersji podstawowej gry Dominion, wystarczy Intryga do samodzielnego grania.
  2. Wszystkie nasze edycje Dominina są kompatybilne z wydaniami Barda – nie musicie się więc martwić czy stara Intryga, czy Rozdarte Królestwo, będą szły w parze z nowymi polskimi dodatkami. Będą! Kupujcie śmiało! Chodzi tutaj przede wszystkim o rewersy kart. Jednak jakość druku, również powinna być zbliżona. Drukujemy w tym samym miejscu!
  3. W kampanii będzie można kupić również podstawową edycję gry Dominion.

Dominion-intryga-Box-3D-sma

Intensywnie przygotowujemy się do kampanii i wydania trzech dodatków. Efekty tej pracy zobaczycie niedługo! Mogę jedynie zdradzić, że w ciągu najbliższych dni, przed kampanią, podamy zwycięzców konkursu na nazwy dodatków. A co będzie nagrodą…? Koszulka, w pełnym zadruku, z grafiką okładki do której wymyśliliście tytuł z odpowiednim napisem: „Autor tytułu”.

A jakie to będą grafiki….. Cóż, jak przy ostatniej akcji pracowaliśmy z Tomkiem Jędruszkiem nad poprawieniem jakości okładek. Efekty zobaczycie wkrótce!

Warto też parę słów powiedzieć o naszych ostatnich akcjach – jak zwykle jesteście niesamowici! Dziękujemy! Trwające Pola Arle mają już prawie 200%, a wczoraj skończyła się sukcesem zbiórka na Pocket Imperium!

bg
Adres kampani: https://wspieram.to/dominiondodatki

Jeśli chodzi o ceny – grafika poniżej 🙂

Nagrody