“Pola Arle”, dodatki do “Dominiona”. Znamy odpowiedź na Twoje pytania

Mówi się: „w marcu jak w garncu”. Nasze zbiórki jednak przeczą temu staremu powiedzeniu – zbiórki Board Factory Publishing to same sukcesy! Czemu się tu zresztą dziwić, obie wydawane aktualnie przez nas gry (a właściwie 4 wydawane przez nas gry) to długo oczekiwane przez polskich fanów hity.

Pola Arle wsparte są aktualnie w 235% (kampania trwa jeszcze dwa tygodnie). Oznacza to, że oprócz pewności, że gra się ukaże udało się Wam ufundować nową szatę graficzną pudełka i cztery lniane woreczki – wyprodukowane specjalnie dla tej wersji, które pozwolą wam bez problemu przechowywać elementy gry. Można chyba powiedzieć, że na tym nie koniec!

Kolejny sukces to Dominion Intryga, Przystań i Złoty Wiek – do końca zbiórki pozostało jeszcze półtora miesiąca, a gra ufundowana jest już w 219%! Za to wielkie dzięki! Cieszymy się także, że nie pomyliliśmy się, polscy gracze mają zdecydowany niedosyt Dominiona – mamy nadzieję, że udało nam się chociaż trochę zaspokoić Wasz głód. Bardzo nas cieszy także wsparcie dla nowych wersji okładek, dzięki którym nasza wersja odznacza się niepowtarzalnym klimatem i zdecydowanie odróżnia od innych wydawnictw tego tytułu. Oby tak dalej, ponieważ to nie koniec niespodzianek – odblokowana jest także kolejna promocyjna karta: Czarny rynek. Przed Wami jeszcze parę promek do odkrycia, dzięki temu będziemy mogli wspólnie cieszyć się pełną wersją dodatków, bez potrzeby szukania promek w różnych dziwnych miejscach 😉

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy na samym początku: wsparcie linii Dominion nie skończy się na wydaniu dodatków, ale o tym na razie cicho-sza!

Zebraliśmy także pytania i odpowiedzi, które nie zmieściły się w poprzednim naszym wpisie,
z pewnością nie wszyscy je widzieli:

  1. Czy będzie można kupić jeszcze karty promocyjne z kampanii podstawowej Dominiona?
    Tak, limitowana ilość zostanie udostępniona w kampanii w późniejszym terminie w BARDZO ograniczonej ilości.
  2. Czy będzie dostępne pudło na karty jako dodatek? Jeżeli tak, to kiedy?
    Tak, będzie dostępne. W tej chwili trwają jeszcze rozmowy, wycena itd. Poinformujemy o tym przy najbliższej możliwej okazji – staramy się, by stało się to jak najszybciej!
  3. Nie stać mnie na wszystkie dodatki, którą część kupić z dostępnych do wyboru?
    Jeżeli nie posiadasz wersji podstawowej Dominion – wtedy z pewnością Intrygę, która jest SAMODZIELNĄ wersją Dominiona, ze wszystkimi kartami do gry. Jeżeli jednak chcesz rozszerzyć wersję podstawową – tutaj decydują gusta. Ze swojej strony polecamy filmik o dodatkach z serwisu Melanżownia.tv, gdzie chłopaki opowiadają o wszystkich dodatkach dostępnych w naszej kampanii z punktu widzenia fanów:)

W naszym planie wydawniczym na najbliższe miesiące pojawiła się kolejna świetna gra: „Super Motherload” od Roxley Game Laboratory!

Super Motherload to piękna i szybka gra sci-fi, w której zagrywamy płytki akcji oraz tworzymy talię (tak jak w przypadku Namiestnika, mechanika jest jedyna w swoim rodzaju!)  – wszystko, aby tworzyć jak najlepsze połączenia (combosy) i okazać się najlepszym górnikiem na Marsie. Więcej informacji wkrótce! A pod tym linkiem znajdziecie konkurs na nazwę dla tej świetnej gry.

Na koniec krótkie „ogłoszenie parafialne”: kolejny raz możecie nas spotkać osobiście i – oprócz przybicia piątki – zobaczyć wszystkie wydawane przez nas gry na żywo. Najbliższa okazja będzie miała miejsce na Krakowskich Dniach z Grami Fabularnymi „Lajconik” już w ten weekend, 19-20 marca w Krakowie!