“The Exiled: Siege”. Już wkrótce ta twierdza może być twoja

Od dziecka marzyliście o dowodzeniu wielką armią, szturmowaniu niezdobytej twierdzy, łupieniu, paleniu i zamienianiu w zgliszcza?  A może o obronie potężnego zamku przed nieustającymi hordami nacierających wrogów, rozbudowywaniu murów, wież, bram i kierowaniu nieustraszonymi obrońcami? W takim razie nie możecie przejść obojętnie obok nowej gry wydawnictwa Officina Monstrorum.

The Exiled: Siege to gra strategiczna, która znalazła uznanie w oczach graczy z całego świata podczas kampanii na platformie Kickstarter. Dwa miesiące temu osiągnęła sukces zbierając ponad 240% minimalnej kwoty zbiórki.

Jako autor gry i jednocześnie jej wydawca chciałbym dać możliwość podjęcia wyzwania  również polskim graczom. Do wydania gry w rodzimym języku potrzebne jest nam jednak wsparcie, gdyż wydanie nie ogranicza się tylko do przetłumaczenia instrukcji ale i do wydruku wszystkich zależnych językowo elementów gry (instrukcja, prawie 200 kart rozkazów, karty bohaterów, scenariuszy oraz karty pomocy).  Z tego powodu planujemy akcję na platformie WspieramTo.

prototyp04

 

The Exiled jest grą przeznaczona dla 1-5 graczy, którzy mogą wspólnie stanąć na czele obrony twierdzy w kooperacyjnej rozgrywce. Możliwa jest też walka pomiędzy grupą obrońców, a napastnikami kierowanymi przez jednego z graczy. Trzeci wariant gry przewiduje samotną rozgrywkę.

Dzięki systemowi kart rozkazów, reakcji i kart specjalnych, The Exiled nie pozwoli Wam odetchnąć nawet na moment. Szybka i intensywna walka została połączona z elementem rozbudowy miasta lub obozowiska, ukrytej przed oczami przeciwników. To wszystko w klimatycznej oprawie graficznej prezentującej mroczny świat dzikich bestii i okrutnych wojowników.

Ostrzcie miecze, zbierajcie sojuszników i czekajcie na kolejne wieści! Szturm rozpocznie się 25 kwietnia!

prototyp02prototyp03prototyp01

 

 

 

 

 

 

 

0 Udostępnień