Achaja – koniec akcji już bliski. Zobacz nowe komponenty i okładkę (patronat medialny)

Achaja zyskała 14 kafelek Troy! Ostatnie 12h akcji i nowe wyzwania! Jesteście wspaniali, a zarazem zdeterminowani na osiąganie celów, jakie przed wami postawiliśmy. Dzięki osiągnięciu 65 000 zł gra zyskała dodatkowy kafelek planszy, który zapewni Wam jeszcze więcej świetnej zabawy przy grze.

Czas ucieka nieubłaganie, a tu na horyzoncie kolejne cele do zdobycia. Co tym razem? Zerknijcie sami na poniższe grafiki. Jestem pewny, że kwota 75 000 zł zostanie osiągnięta. Los kolejnych celów jest w Waszych rękach.
Jest, o co powalczyć przez ostatnie 12 godzin akcji. Do dzieła!

5cel_osiagniety

6cel_rozwiniety

7cel_rozwiniety

8cel_rozwiniety

W tle absorbującej nas akcji wciąż pracujemy nad okładką do Achai. Jestem ciekaw Waszych opinii na jej temat. Na poniższej wizualizacji widzicie projekt, nad którym obecnie pracujemy. Nie jest to jeszcze efekt finalny. Jak się Wam ona podoba?

11271937_659722294159727_486193141_n


  • Rafał Mordziński

    Projekt okładki ładny, bardziej stonowana kolorystyka niż w pierwowzorze. Podoba mi się podział na sekcje górną “z tytułem”, środkową z grafiką oraz dolną z nazwiskiem autora. Co do sekcji środkowej to nie pamiętam – czy postacie występujące na okładce, to postacie z kart w grze? Natomiast jedyne co mi się nie podoba to to odniesienie do “Master of Puppets” 🙂 Po pierwsze zbyt bezpośrednio się kojarzy z albumem Metalliki, po drugie, i to już uwaga bardziej estetyczna, “sznurki” przechodzące z tak wyraźnie wydzielonej sekcji górnej do sekcji środkowej zaburzają wizualnie układ geometryczny pudełka.