Zbliżają się “Wiertła, skały, minerały”, a na horyzoncie widać już… “Mage Wars”

Jedna kampania się kończy, druga się zaraz zaczyna… Do końca akcji Dominon – dodatki zostało jedynie 11 dni. Już teraz możemy się cieszyć z rekordu Wspieram.to w dziale gry bez prądu, ale przed nami jeszcze sporo do zrobienia. Przede wszystkim nie osiągnęliśmy jeszcze wszystkich celów – dalej możecie zdobywać karty promocyjne! A to nie wszystko. Mamy jeszcze w zanadrzu parę kolejnych rzeczy, które mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie osiągnąć.

Już niedługo będziemy w stanie pokazać Wam instrukcje do wszystkich trzech dodatków. Pracujemy cały czas nad plikami, tak, żeby w czerwcu zakupione gry trafiły do Waszych domów.

22 kwietnia o godzinie 15:00 ruszy kolejna nasza zbiórka – wspieram.to/wiertła – na wydanie polskiej edycji gry Super Motherload. Polski tytuł został wyłoniony w konkursie i brzmi: „Wiertła, skały, minerały”. Bardzo chcemy już na samym początku akcji udostępnić Wam do wglądu instrukcję. Obecnie jesteśmy na etapie korekty.
O postępie prac nad pozostałymi grami informujemy na bieżąco na Facebooku czy w aktualizacjach na wspieram.to. Jak na razie jedynie Roll for the Galaxy przysparza bólu głowy, reszta projektów idzie zgodnie z planem i nie przewidujemy na tym etapie opóźnień.

Box - Top Lid - Showing Cuts

Na koniec coś na co wielu czeka… Mage Wars. 13 maja ruszy zbiórka na wydanie polskiej edycji gier Arena i Academy. Oba tytuły będziecie mogli kupić w jednej akcji.

Uwaga: Ci, którzy mają 10% zniżki wynikające ze wsparcia Pól Arle oczywiście mogą wykorzystać je w tej kampanii.

MAGE WARS ACADEMY BOX 3D ENG MAGE WARS BOX 3D ENG