Dominion powraca!

15 maja 2015 roku ruszy kampania podstawowej wersji gry Dominion na serwisie wspieram.to. Ostatni partia trafiła na polski rynek z początkiem 2012 roku. Od tamtej pory wielu starych i nowych fanów nie było w stanie kupić nowego egzemplarza tej świetnej gry, która swoim międzynarodowym sukcesem zapoczątkowała modę na deckbuilding. Fanom – takim jak ja – chcę dać możliwość dołączenia do swojej kolekcji jednej z najlepszych gier karcianych ostatnich lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych zainteresowanych, postanowiłem wydać Dominiona, inwestując własne pieniądze. Jednak jak to zawsze bywa, środków potrzeba sporo, a na koncie jest ich niewystarczająca ilość. Stąd pomysł wystartowania z kampanią na Wspieram.to.

Post

15 maja uruchamiamy zbiórkę na Wspieram.to. W kampanii uwzględniłem bardzo ograniczoną pulę egzemplarzy w atrakcyjnej cenie, przeznaczoną dla osób chcących wspierać mnie w wydaniu Dominiona.

Dominion to znana na całym świecie marka – warto, aby ponownie zagościła na stołach polskich graczy. Śledźcie moją stronę na Facebooku, tam znajdziecie zawsze najświeższe informacje na temat postępów pracy nad wydaniem polskiej edycji Dominiona.

Pewnie wszyscy zastanawiacie się czy będą jakieś zmiany w wydaniu. Pracujemy nad tym, żeby przygotować dwie fajne niespodzianki, ale na tym etapie prac nie mogę jeszcze zdradzić, co to będzie.

Jedyne, co mogę ujawnić na tę chwilę, to fakt, że otrzymacie nowe tłumaczenie kart i instrukcji – tak, aby zapewnić pełną kompatybilność z dodatkami. Oprócz tego mogę obiecać, że – jeśli wspólnie odniesiemy sukces – będę dążył do poszerzenia linii wydawniczej Dominion w polskiej wersji językowej.

Kto się kryje pod szyldem Games Factory Publishing? Mam na imię Piotrek i znacie mnie z BoardGamesFactory!