Dominion – zbliża się koniec kampanii. Czy uzbieramy 200%?

Jak już pewnie wiecie z profilu naszego i ZnadPlanszy na Facebooku, udało się nam zebrać kwotę 30 000 zł. Dzięki temu nasz “Dominion” będzie miał nową okładkę, której pozazdrości nam na pewno każdy. Czyżby to ma być już taki standard polskich wydań gier? Pamiętacie co działo się na BGG, gdy gracze spoza Polski zobaczyli nowa oprawę graficzną “Zamków Szalonego Króla Ludwika” 😉 Dzisiaj mam dla Was kolejną niespodziankę, ale również i prośbę.

Po uzbieraniu kwoty na nowa okładkę, musiałem wymyślić kolejny próg. Nie było to łatwe, bo wydawnictwo Rio Grande nie wyraziło zgody na używanie grafik do innych celów niż wydanie samej gry. Nie mogliśmy też ingerować w nią zarówno pod względem mechanicznym jaki i jej zawartości fizycznej.

Byliśmy w kropce. Ale udało się! Z dna magazynów, prawie że z podziemi, wydobyliśmy ostatnie dodatki “Gubernator” i “Kasztel“.

Dzięki temu jeżeli uda nam się uzbierać kwotę 50 000 zł, to do każdego egzemplarza gry dorzucimy LOSOWO jedno z tych mini rozszerzeń. Niestety pomimo naszej chęci nie uda nam się dołączyć oby mini dodatków dla wszystkich. Wybaczcie nam, ale mamy nadzieję, że kolejne dodatki ze świata “Dominiona” oraz nasze kolejne gry (tak będą!), Wam to zrekompensują.

Na koniec wspomniana prośba. Pomóżcie nam “wykręcić” na finiszu 200% normy. Do końca kampanii pozostało jeszcze tylko 3 dni, więc jeżeli możecie i chcecie wspomóc nasz projekt, to gorąca Was do tego zapraszam i już teraz dziękuję 🙂

3D2

Karty podstawowe