Dominion: Jest nowa okładka i plany na przyszłość

Dawno nie pisaliśmy w sprawie Dominiona, bo też niewiele się działo… W końcu jednak jest pretekst! Dzisiaj odnieśliśmy kolejny sukces – przekroczyliśmy 30 000 zł!!! Jak zostało zapowiedziane, grafika pudełka, dzięki Tomkowi „Morano” Jędruszkowi i Przemkowi Kasztelańcowi, będzie wyglądać tak:

3D23D2back
Dziękujemy po stokroć wszystkim, którzy razem z nami promują projekt, wspierają go nie tylko dobrym słowem, ale też finansowo, nawet jeśli mają już swoją kopię podstawowej wersji…

Do końca zbiórki pozostały jeszcze dwa tygodnie. Te dwa tygodnie musimy poświęcić na mocną promocję projektu, na pewno jeszcze nie wszyscy o nas słyszeli! Będziemy mogli spotkać się na Pionku, w niedzielę 21 czerwca – więc jeżeli nie macie planów, nie graliście w Dominiona, a chcecie się przekonać czy warto go kupić – wpadnijcie. Zagracie sobie parę partii i może się przekonacie do zakupu.

Wielu z Was interesują na pewno plany na przyszłość – nie tylko tą najbliższą, do końca kampanii, ale co wydarzy się w GFP do końca roku.

Zbiórka na Dominiona kończy się 30 czerwca. To jest na razie nasz kamień milowy. Do tego czasu odwiedzimy jeszcze Pionek, pracujemy z partnerami, żeby uzyskać jak najwyższy wynik finansowy, zachęcamy ludzi do kupowania, grania, polecania. Na pewno ostatni tydzień będzie intensywny.

Wielu ciekawi również, czy będą kolejne streach goale. Tutaj sprawa jest dość trudna, ale zapewniam – pracujemy nad tym! Trudna z jednego prostego powodu. Nie mamy zgody od Rio Grande na tworzenie merchandisingu. Z resztą, z doświadczenia i obserwacji wynika, że ludzi nie cieszą kubki, koszulki, czapki czy długopisy. Lepiej, jak będą nowe grafiki, promki i inne cuda, które można wrzucić do pudełka. Od razu mówię – na promki jest jeszcze spora szansa !

Jednak nie pracujemy tylko nad tą kampanią. Możemy obiecać, że dodatki do Dominiona się pojawią. Najprawdopodobniej nie będzie to ten rok – niestety terminy druku tak się układają, ze jest to niemożliwe finansowo i organizacyjnie. Jednak wiosna 2016 roku to termin realny. Więcej informacji będzie pojawi się w wakacje, a już na pewno jesienią. Jedno jest pewne: z Waszą pomocą chcielibyśmy przygotować, identycznie jak w przypadku podstawowej wersji, nową szatę graficzną.  Zgodnie z zapowiedziami linia Dominiona będzie kontynuowana. Zaczniemy od dodatków, które nie były publikowane w języku polskim. O które chodzi? Będziemy prawdopodobnie zbierać Wasze głosy! W końcu to ma być produkt dla Was.

Ale GFP to nie tylko Dominion i dodatki. Szykujemy kolejną, bardzo, bardzo dobrą grę do wydania. Co to będzie, ogłosimy z początkiem lipca!